Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 13]


1 "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 14:16

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Ketu mund te japim mendimet se kush nga antaret mund te shkojne si cift!!

Nuk i dihet ndoshta del ndonje cift edhe nga ky forum!!

61 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:34

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:jam dopio

62 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:35

Vizitor

avatar
Vizitor
anna shkruajti:
anna shkruajti:jam dopio
duhet ta thuash me ke ,, si prsh une me essin

63 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:36

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
e mbajme sekret

64 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:37

Vizitor

avatar
Vizitor
anna shkruajti:e mbajme sekret
jo s duhet se te ngacmojn kot cunat pastaaj

65 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:38

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
anna shkruajti:e mbajme sekret
jo s duhet se te ngacmojn kot cunat pastaaj
po mire edhe ate e gacmojne gocat

66 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:39

Vizitor

avatar
Vizitor
anna shkruajti:
Berti shkruajti:
anna shkruajti:e mbajme sekret
jo s duhet se te ngacmojn kot cunat pastaaj
po mire edhe ate e gacmojne gocat
me mire kur e thua

67 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:45

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Sdihet ktu ka cifte apo jo

68 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:46

Vizitor

avatar
Vizitor
@Essi shkruajti:Sdihet ktu ka cifte apo jo
Pse ti nuk je me mua

69 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:48

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Sdihet ktu ka cifte apo jo
Pse ti nuk je me mua
po ANa ka te drejt ktu ngacmohen te gjith

70 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:49

Vizitor

avatar
Vizitor
@Essi shkruajti:
Berti shkruajti:
@Essi shkruajti:Sdihet ktu ka cifte apo jo
Pse ti nuk je me mua
po ANa ka te drejt ktu ngacmohen te gjith
po tjeter ajo tjeter ke do

71 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:52

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
ketu te gjithe luajne me njeri tjetrin

72 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:56

Vizitor

avatar
Vizitor
anna shkruajti:ketu te gjithe luajne me njeri tjetrin
thash tjeter me ke luan e tjeter ke do vertet

73 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 12:10

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
vertet dua dike shume shume por kur luaj luaj me te gjithe

74 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 12:13

Vizitor

avatar
Vizitor
anna shkruajti:vertet dua dike shume shume por kur luaj luaj me te gjithe
Ti ke te drejt

75 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 12:15

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
anna shkruajti:vertet dua dike shume shume por kur luaj luaj me te gjithe
Ti ke te drejt
flm

76 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 12:38

Penelopi

avatar
Princeshe
Princeshe
une jam e re ne forum e snjof ken per cift....por me dashte dhe une e kam nji naq tem por jo ktu

77 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 12:40

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

78 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 12:42

Penelopi

avatar
Princeshe
Princeshe
anna bajme grusht ...hajde dushe

79 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 12:44

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:anna bajme grusht ...hajde dushe
jo me ty mi jo e kam per dike tjeter

80 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 12:47

Penelopi

avatar
Princeshe
Princeshe
jo thash dushe ...ktu jam une

81 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 12:50

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:jo thash dushe ...ktu jam une
flm

82 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 12:51

Vizitor

avatar
Vizitor
anna shkruajti:
@Penelopi shkruajti:jo thash dushe ...ktu jam une
flm
Uaaaaaaaaa Ana kjo eshte shoqa ime e ngushte moj...c ne ti me kete foton

83 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 14:45

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:jo thash dushe ...ktu jam une
flm
Uaaaaaaaaa Ana kjo eshte shoqa ime e ngushte moj...c ne ti me kete foton
avatar mi ina

84 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 18:35

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Sdihet ktu ka cifte apo jo
Pse ti nuk je me mua
kis

85 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 18:37

Penelopi

avatar
Princeshe
Princeshe
une jam anetare re ...ja me jepni pak listen e cifteve ktu ....vrap

86 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 18:37

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:une jam anetare re ...ja me jepni pak listen e cifteve ktu ....vrap
ska
veq une e Berti

87 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 18:40

Penelopi

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:une jam anetare re ...ja me jepni pak listen e cifteve ktu ....vrap
ska
veq une e Berti

vec ju te dy? me paskan dhan gabim pra te dhanat mu ...ok atehere

88 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 18:41

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:une jam anetare re ...ja me jepni pak listen e cifteve ktu ....vrap
ska
veq une e Berti

vec ju te dy? me paskan dhan gabim pra te dhanat mu ...ok atehere
ka edhe te fshehur

89 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 18:44

Penelopi

avatar
Princeshe
Princeshe
pranej tham e une se dica me mori vesh ktej ka lagja

90 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 18:45

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
cfare pershembull???

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 13]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons