Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 11 e 13]


1 "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 14:16

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Ketu mund te japim mendimet se kush nga antaret mund te shkojne si cift!!

Nuk i dihet ndoshta del ndonje cift edhe nga ky forum!!

301 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 22 Sep 2012, 09:04

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Jo jo ty s'te zevendeson askush


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

302 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 22 Sep 2012, 16:18

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Jam une moj .......ishi jot......nuk harrohem kollaj unemegjithe ato gjera qe kemi bere bashke.....

303 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 27 Sep 2012, 16:33

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:Jam une moj .......ishi jot......nuk harrohem kollaj unemegjithe ato gjera qe kemi bere bashke.....
T'i je i paharrushem dhe nuk fshihesh kurren e kurres


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

304 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 27 Sep 2012, 19:33

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
jame ende ne fillime nuk di do te gjej nje ma vone

305 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 15 Oct 2012, 19:48

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
per momentin single

306 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 15 Oct 2012, 19:49

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Une me nje kotele....

307 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 15 Oct 2012, 19:54

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:per momentin single

308 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 15 Oct 2012, 23:04

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:per momentin single
Mos u beje inatcore moj


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

309 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 16 Jan 2013, 13:46

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
lol cunin si du e kom jasht forumit e du me u bo cift vetem me te me askend tjeter


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

310 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 18 Feb 2013, 19:17

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po sille ktej mi dhe behuni cift


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

311 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 19 Feb 2013, 16:43

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po sille ktej mi dhe behuni cift
me than tdrejten kte e ka shkruyjt kushrina ime jo unnn se un njom singel rehat te zotiii ci du cunat un morrr pffffff e lexon firmen time a jo?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

312 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 19 Feb 2013, 17:32

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
pse mi sa veta hyni nga i njejti emer ju


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

313 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 20 Feb 2013, 04:12

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
kerkoj te behem cift me Katilen,ndoshta e bej njeri pak

314 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 21 Feb 2013, 15:41

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti: pse mi sa veta hyni nga i njejti emer ju
aaahahhaaahhaah isha un onnnpo do;la tmarr dicka ndyqa e ajooooo ka shkrujt mor ktuuu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

315 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 21 Feb 2013, 15:42

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:kerkoj te behem cift me Katilen,ndoshta e bej njeri pak
nese un jam njeri i cmend a ca dreqin thu ti ateher ti pse flet me mu?bohu cift me ate qe tka msu se un se kom ndermend me u marr me ty bohu me almiten se tdy jini aq naiv sa besoni ndashuri xppppp


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

316 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 21 Feb 2013, 19:10

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ishte vetem shaka,mos e befte zoti

317 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 21 Feb 2013, 19:39

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ne cdo forum ku rkrijohen disa cifte, plas xhelozia deh plasin sherret cdo dit


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

318 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 22 Feb 2013, 12:26

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ejjj zot pse mi ka marr zoti mendt me u marr me budallat e dardanis pastaj pak huta ka burreli me u marr me ty ti mkesh shoncet ti me u bo cift me mu po se ul veten aq shum ne aty grad saqe tmarr budallat e dardanis per burr pfffffffff


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

319 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 22 Feb 2013, 17:46

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
kam te drejte te zgjedh ciftin,pa imponime

320 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 23 Feb 2013, 07:19

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
almiten e inxh marjon meqe qenkan ne tnjejten mosh aahaaaaaahaaahaaxppp


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

321 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 23 Feb 2013, 23:55

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
nuk me interesojne keto gjera

322 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 24 Feb 2013, 10:27

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
iiiiiiiiiiiiiiii u bona shkojce mdukettt iiiiiii sma merr mendja se ka gjana te tilla ne ket forum se jemi turpshem jo per gjooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

323 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 25 Feb 2013, 08:21

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
jo kete do ta beje cift shtepie,jo forumi

324 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 25 Feb 2013, 19:04

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aajahahhahaahahahhaahaha je shum i poshter por ben do shakara qe ta heqin merzin aaahahahahahahhaaaaah


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

325 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 01:48

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
po,me kete te behem cift,nuk do guxoj me pas te me shaj

326 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 17:52

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aahahhaahaaahaah ca shakash qe ben na knaqe e ndrite muhabetin tashi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

327 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:09

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
te e emrojme Cakolli-Ajo,pastaj po nuk na eci e prishim,nuk shembet toka

328 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:20

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aahahaahahaahahaha shife shife mvjen keq tkam dhen divorcin se mke tradhtu me antaret e komshijeve


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

329 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:22

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ta zeme qe nuk ishte ashtu,ta kthej divorcin,e behemi bashk

330 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:24

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahhaaahahaah ligji esht ligj e ligji duhet respektuar po ta dish qe se fal tradhtin aaaaahaahaaa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 11 e 13]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons