Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 12 e 13]


1 "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 14:16

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Ketu mund te japim mendimet se kush nga antaret mund te shkojne si cift!!

Nuk i dihet ndoshta del ndonje cift edhe nga ky forum!!

331 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:25

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ok,nese sdon,kerkoj nje tjete per cift

332 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:26

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kerko ke tdush kom halle tjera skom mosh x pun dashnie lol


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

333 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:27

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
rritu ti ngadal beby,mua me duhet cift

334 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:28

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
po mir gjeje e mos muy anko mbrapa se ajo sishte e duhura per ty aahahahaha


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

335 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:29

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
jo,jo nuk ankohem,po e shpall

336 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:30

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
a lum tiiii lum ti


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

337 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:32

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
perse tani lakmon,eja

338 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 27 Feb 2013, 20:46

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jo ri ka goca boll ktu ce ke kap me mu?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

339 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 02 Mar 2013, 16:02

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
une e ajo cift

340 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 02 Mar 2013, 18:18

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

341 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 03 Mar 2013, 07:40

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
a srri dot pa fol e?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

342 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 03 Mar 2013, 15:31

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ajo/une

343 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 03 Mar 2013, 22:24

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
sbesoj se ka cifte


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

344 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 04 Mar 2013, 14:59

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
do te bejme ndonje

345 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 04 Mar 2013, 19:47

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ajo/une
tkom thon 100 her mor katil qe jom vejush po ti serish nuk kupton


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

346 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 05 Mar 2013, 20:57

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
dua nje vejushe

347 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 06 Mar 2013, 05:21

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e jom vejush e rrespektume jo kshu do si do


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

348 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 07 Mar 2013, 13:03

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ska cifte ketu

349 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 15 Mar 2013, 11:44

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

350 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 15 Mar 2013, 11:46

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
une me kete gocen

351 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 16 Mar 2013, 04:43

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ska cifte ktu nforumeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

352 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 20 Mar 2013, 12:00

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
te kerkoja,por sme deshe,do ciftezohem me nje tjeter

353 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 06 Apr 2013, 06:56

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sma merr mendja se ka e sbesoj se do kett


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

354 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 27 Apr 2013, 05:54

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
nuk njoh

355 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 07 May 2013, 09:51

luani

avatar
Administrator
Administrator
nuk joh ndonje cift ne forum

356 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 10 May 2013, 11:57

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ska qifte ktu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

357 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 12 May 2013, 05:15

luani

avatar
Administrator
Administrator
nuk njof dhe nuk di se ka cifte ne forum.

358 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 12 May 2013, 15:42

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ska jo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

359 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 25 May 2013, 13:43

Klio

avatar
Moderator
Moderator
edhwe mund te ketttt


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

360 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 27 May 2013, 14:45

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ndoshta edhe dalin ku i dihet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 12 e 13]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons