Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 13 e 13]


1 "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 14:16

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Ketu mund te japim mendimet se kush nga antaret mund te shkojne si cift!!

Nuk i dihet ndoshta del ndonje cift edhe nga ky forum!!

361 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 24 Jul 2013, 16:43

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ska me cifte ktej ahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

362 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 24 Jul 2013, 22:23

Blero

avatar
VIP
VIP
ej a ka naj femen per mu  

363 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 25 Jul 2013, 15:17

Klio

avatar
Moderator
Moderator
   shif katilen po ti ate e ke frik


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

364 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 25 Jul 2013, 17:25

Blero

avatar
VIP
VIP
Anna shkruajti:   shif katilen po ti ate e ke frik
hahahahhaha nuk guxoj me i thon asaj :P

365 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 27 Jul 2013, 13:04

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
katilja o anna nuk merret me fshatart e ksss se ju fus bann te dyve mo mqani koken


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 13 e 13]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons