Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 13]

1 "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 14:16

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Ketu mund te japim mendimet se kush nga antaret mund te shkojne si cift!!

Nuk i dihet ndoshta del ndonje cift edhe nga ky forum!!

2 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 14:22

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy

3 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 14:50

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Ketu ka vetem teke...

Pervec Essi me Bertin

4 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 16:17

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a

5 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 18:22

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahaha ja te shofim sa cifte do na dalin ahahahha
po jam i sigurt qe nuk tregojn se kan frik ahahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 19:09

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
do kuptohen do behemi ne detektive

7 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 19:36

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile

8 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 19:40

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
jane nje cifte i perkryer qe jetojne dashurine ne largesi

9 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 19:45

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
jane nje cifte i perkryer qe jetojne dashurine ne largesi
po ti nga e di??pastaj te pyeti njeri??

10 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 19:50

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
jane nje cifte i perkryer qe jetojne dashurine ne largesi
po ti nga e di??pastaj te pyeti njeri??
une e di sepse i njoj keta te dy ketu ne forum dhe i kam pare sa duhen edhe une nderhyra per te dhene nje mendim jo se me pyeti njeri

11 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 19:51

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
jane nje cifte i perkryer qe jetojne dashurine ne largesi
po ti nga e di??pastaj te pyeti njeri??
une e di sepse i njoj keta te dy ketu ne forum dhe i kam pare sa duhen edhe une nderhyra per te dhene nje mendim jo se me pyeti njeri
ateher anna mbaj vendin tend ashtu sic bej un kur thua ti mendimin tend... sic respektoj tendin bej ene ti me timin... ok??klm ciao

12 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 06:20

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
@Essi shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
TE MARTUAR AKOMA JO PO TE DASHURUAR PO

13 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 06:21

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
anna shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
@Essi shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
jane nje cifte i perkryer qe jetojne dashurine ne largesi
po ti nga e di??pastaj te pyeti njeri??

14 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 06:21

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
anna shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
anna shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
@Essi shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
jane nje cifte i perkryer qe jetojne dashurine ne largesi
po ti nga e di??pastaj te pyeti njeri??
une e di sepse i njoj keta te dy ketu ne forum dhe i kam pare sa duhen edhe une nderhyra per te dhene nje mendim jo se me pyeti njeri
ateher anna mbaj vendin tend ashtu sic bej un kur thua ti mendimin tend... sic respektoj tendin bej ene ti me timin... ok??klm ciao

15 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 10:34

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
TE MARTUAR AKOMA JO PO TE DASHURUAR PO
thua ?

16 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:16

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
jane nje cifte i perkryer qe jetojne dashurine ne largesi
po ti nga e di??pastaj te pyeti njeri??
une e di sepse i njoj keta te dy ketu ne forum dhe i kam pare sa duhen edhe une nderhyra per te dhene nje mendim jo se me pyeti njeri
ateher anna mbaj vendin tend ashtu sic bej un kur thua ti mendimin tend... sic respektoj tendin bej ene ti me timin... ok??klm ciao
mua urdhera me jep vetem mami dhe babi keshtu qe ketu jepet mendimi i gjithsecilit keshtu qe sme ndalon dot te flas.ti ke te drejte te flasesh kur une them dicka nuk ta ka ndaluar njeri ok!!!!!!!!!

17 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:24

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
jane nje cifte i perkryer qe jetojne dashurine ne largesi
po ti nga e di??pastaj te pyeti njeri??
une e di sepse i njoj keta te dy ketu ne forum dhe i kam pare sa duhen edhe une nderhyra per te dhene nje mendim jo se me pyeti njeri
ateher anna mbaj vendin tend ashtu sic bej un kur thua ti mendimin tend... sic respektoj tendin bej ene ti me timin... ok??klm ciao
mua urdhera me jep vetem mami dhe babi keshtu qe ketu jepet mendimi i gjithsecilit keshtu qe sme ndalon dot te flas.ti ke te drejte te flasesh kur une them dicka nuk ta ka ndaluar njeri ok!!!!!!!!!
o nuk duan te na shohin te till o nuk besojn

18 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:25

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Cfare keni mi ju dya?

19 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:30

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
jane nje cifte i perkryer qe jetojne dashurine ne largesi
po ti nga e di??pastaj te pyeti njeri??
une e di sepse i njoj keta te dy ketu ne forum dhe i kam pare sa duhen edhe une nderhyra per te dhene nje mendim jo se me pyeti njeri
ateher anna mbaj vendin tend ashtu sic bej un kur thua ti mendimin tend... sic respektoj tendin bej ene ti me timin... ok??klm ciao
mua urdhera me jep vetem mami dhe babi keshtu qe ketu jepet mendimi i gjithsecilit keshtu qe sme ndalon dot te flas.ti ke te drejte te flasesh kur une them dicka nuk ta ka ndaluar njeri ok!!!!!!!!!
o nuk duan te na shohin te till o nuk besojn
rendesi ka qe ju te dy ndieni dashuri per njeri tjetrin pa per te tjeret mos e vrisni mendjen se cthone

20 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:33

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
anna, me kete thenjen e fundit me pelqeve shume - respekt e dashur

21 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:36

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:anna, me kete thenjen e fundit me pelqeve shume - respekt e dashur
flm

22 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:38

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
jane nje cifte i perkryer qe jetojne dashurine ne largesi
po ti nga e di??pastaj te pyeti njeri??
une e di sepse i njoj keta te dy ketu ne forum dhe i kam pare sa duhen edhe une nderhyra per te dhene nje mendim jo se me pyeti njeri
ateher anna mbaj vendin tend ashtu sic bej un kur thua ti mendimin tend... sic respektoj tendin bej ene ti me timin... ok??klm ciao
mua urdhera me jep vetem mami dhe babi keshtu qe ketu jepet mendimi i gjithsecilit keshtu qe sme ndalon dot te flas.ti ke te drejte te flasesh kur une them dicka nuk ta ka ndaluar njeri ok!!!!!!!!!
o nuk duan te na shohin te till o nuk besojn
rendesi ka qe ju te dy ndieni dashuri per njeri tjetrin pa per te tjeret mos e vrisni mendjen se cthone

23 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:40

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

24 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:52

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe

25 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:55

Vizitor

avatar
Vizitor
@Essi shkruajti:
Berti shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
@Essi shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
TE MARTUAR AKOMA JO PO TE DASHURUAR PO
thua ?
e them se nuk jemi te martuar po te dashuruar

26 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:56

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
duajeni njeri tjetrin

27 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:57

Vizitor

avatar
Vizitor
anna shkruajti:duajeni njeri tjetrin
e duam moj me shum se mendon

28 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:57

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
TE MARTUAR AKOMA JO PO TE DASHURUAR PO
thua ?
e them se nuk jemi te martuar po te dashuruar
them edhe un po io thash Engjellit se nuk i dukemi

29 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:58

Vizitor

avatar
Vizitor
@Essi shkruajti:
Berti shkruajti:
@Essi shkruajti:
Berti shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
@Essi shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
TE MARTUAR AKOMA JO PO TE DASHURUAR PO
thua ?
e them se nuk jemi te martuar po te dashuruar
them edhe un po io thash Engjellit se nuk i dukemi
po s ka faj ajo se nuk na ka pare bashke te puthemi

30 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:59

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
TE MARTUAR AKOMA JO PO TE DASHURUAR PO
thua ?
e them se nuk jemi te martuar po te dashuruar
them edhe un po io thash Engjellit se nuk i dukemi
po s ka faj ajo se nuk na ka pare bashke te puthemi
ska nevoj te na sheh askush pra

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 13]

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons