Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 13]


1 "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 14:16

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Ketu mund te japim mendimet se kush nga antaret mund te shkojne si cift!!

Nuk i dihet ndoshta del ndonje cift edhe nga ky forum!!

31 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:59

Vizitor

avatar
Vizitor
@Essi shkruajti:
Berti shkruajti:
@Essi shkruajti:
Berti shkruajti:
@Essi shkruajti:
Berti shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
@Essi shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
TE MARTUAR AKOMA JO PO TE DASHURUAR PO
thua ?
e them se nuk jemi te martuar po te dashuruar
them edhe un po io thash Engjellit se nuk i dukemi
po s ka faj ajo se nuk na ka pare bashke te puthemi
ska nevoj te na sheh askush pra

32 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 12:00

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
lerini te tjeret t emendojne cte duan mjafton qe ju te dy doni njeri tjetrin

33 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 12:01

Vizitor

avatar
Vizitor
anna shkruajti:lerini te tjeret t emendojne cte duan mjafton qe ju te dy doni njeri tjetrin
dhe ty te duam ne

34 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 12:01

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:lerini te tjeret t emendojne cte duan mjafton qe ju te dy doni njeri tjetrin

35 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 12:04

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
anna shkruajti:lerini te tjeret t emendojne cte duan mjafton qe ju te dy doni njeri tjetrin
dhe ty te duam ne
mua me doni si shoqe apo mike por ju e dashuroni njeri tjetrin shijoni dashurine

36 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 12:04

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:
Berti shkruajti:
anna shkruajti:lerini te tjeret t emendojne cte duan mjafton qe ju te dy doni njeri tjetrin
dhe ty te duam ne
mua me doni si shoqe apo mike por ju e dashuroni njeri tjetrin shijoni dashurine

37 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 18:27

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
anna shkruajti:do kuptohen do behemi ne detektive
hahah ja te shikojm kush flasin me shum me njeri tjetrin


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

38 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 19:20

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
essi dhe berti

39 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 19:22

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
vetem nje dihet me vone do dalin edhe te tjere besoj

40 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 19:23

Vizitor

avatar
Vizitor
anna shkruajti:vetem nje dihet me vone do dalin edhe te tjere besoj
Anna ishallah mi goc...se mua me behet qefi shume

41 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 19:25

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
anna shkruajti:vetem nje dihet me vone do dalin edhe te tjere besoj
Anna ishallah mi goc...se mua me behet qefi shume
ok kur ti zbuloni me beni nje thirrje

42 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 15 Apr 2012, 15:13

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
Teke dhe ju dy moj


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

43 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 16 Apr 2012, 11:15

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
.................

44 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 16 Apr 2012, 11:45

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Dua shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a
Teke dhe ju dy moj
THUA

45 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 16 Apr 2012, 11:47

Vizitor

avatar
Vizitor
Jo dua e kam len te qetsohet sepse ka ca probleme keto dit

46 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 16 Apr 2012, 11:48

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
edhe ti thua a?

47 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:10

Vizitor

avatar
Vizitor
Une s po komentoj hic

48 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:11

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir

49 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:11

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir
Se kam frike se me zen e mua ne goje pastaj

50 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:12

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[quote="Kristina"]
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj
ty do te bejne cift me mua

51 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:13

Vizitor

avatar
Vizitor
[quote="Engjelli_blu"]
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj
ty do te bejne cift me mua
e zeza na morri rrota e historise

52 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:14

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[quote="Kristina"][quote="Engjelli_blu"]
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj [img]
ty do te bejne cift me mua [img] [img] [img] [img] e zeza na morri rrota e historise
keshtu tha berti qe te ka len ina pa gjum apo un... edhe una thash qe ti me le pa gjum se berti sme bo efekt

53 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:15

Vizitor

avatar
Vizitor
[quote="Engjelli_blu"][quote="Kristina"]
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj [img]
ty do te bejne cift me mua [img] [img] [img] [img] e zeza na morri rrota e historise
keshtu tha berti qe te ka len ina pa gjum apo un... edhe una thash qe ti me le pa gjum se berti sme bo efekt
pu pu na e nxorri bojen

54 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:15

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[quote="Kristina"][quote="Engjelli_blu"][quote="Kristina"]
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj [img]
ty do te bejne cift me mua [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] e zeza na morri rrota e historise [img]
keshtu tha berti qe te ka len ina pa gjum apo un... edhe una thash qe ti me le pa gjum se berti sme bo efekt [img] [img] [img] [img]
pu pu na e nxorri bojen
e mi te kam moter... po x ate sme bie mendia mua

55 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:16

Penelopi

avatar
Princeshe
Princeshe
une jam anetare e re ...jam singel

56 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:17

Vizitor

avatar
Vizitor
[quote="Engjelli_blu"][quote="Kristina"][quote="Engjelli_blu"]
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj [img]
ty do te bejne cift me mua [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] e zeza na morri rrota e historise [img]
keshtu tha berti qe te ka len ina pa gjum apo un... edhe una thash qe ti me le pa gjum se berti sme bo efekt [img] [img] [img] [img]
pu pu na e nxorri bojen
e mi te kam moter... po x ate sme bie mendia mua

mire e ke ...qeni

57 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:17

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[quote="Kristina"][quote="Engjelli_blu"][quote="Kristina"][quote="Engjelli_blu"]
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj [img]
ty do te bejne cift me mua [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] e zeza na morri rrota e historise [img]
keshtu tha berti qe te ka len ina pa gjum apo un... edhe una thash qe ti me le pa gjum se berti sme bo efekt [img] [img] [img] [img]
[img] [img] [img] [img] [img] [img] pu pu na e nxorri bojen [img]
e mi te kam moter... po x ate sme bie mendia mua [img] [img] [img]

mire e ke ...qeni
ehe me therret mami.... hahahhaha me nxorri bojne

58 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:18

Vizitor

avatar
Vizitor
@Penelopi shkruajti:une jam anetare e re ...jam singel
Penelop ...me mire per ty

59 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:31

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
jam dopio

60 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:32

Vizitor

avatar
Vizitor
[quote="Engjelli_blu"]
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj
ty do te bejne cift me mua
lenshit nam pse moj iken cunat

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 13]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons