Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Planeti X prej Thu 12 Apr 2012, 22:38

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Planeti X eshte nje planet i cili eshte fshire nga hartat galaktikore, nga autoritet ne fuqi! Madje edhe Google Earth e ka fshire ate, por e ka maskuar ne nje menyre krejtesisht te dallueshme duke i vene nje copez te zeze ”dalluese” siper.

Sipas teorise tashme te ditur, planeti X do te sjelle riformimin e tokes, por kjo mbahet sekret qe te mos hapet panik e te mos shpertheje kaos total nder bote.. Por Planeti X do te shikohet, madje duket edhe sot, ai eshte ylli i dyte shendrites pas Sirusit, duke ardhur ne dukje te menjehershme pasi orbita e tij eshte vezake qe do te thote se ne momenti fatal, shfaqet ne nje kohe teper te shkuter duke krijuar ate qe neve i trembemi.

Planeti X do te jete per ne nje diell i dyte deri sa te zere diellin duke qene i vetmi per nje kohe te shkuter, kjo deri ne shkurt te 2013 duke i lene serisht hapesire diellit te sistemit e duke u paraqitur gradualisht serisht si nje diell i dyte, e mandej si nje yll deri ne humbjen e tij per tu rishfaqur serisht mbas 3600 viteve.

Shkenca e influencuar nga kokat e medha, ka pergatitur perveç Google Earth, edhe menyren se si te justifikohet kur ky planet te jete dielli i dyte per ne, ajo ka nxjerre nje lloj trrillimi qe te vere ne gjume mendjet njerzore e te mos hap panik, madje pa firmen e NASA-s, qe gjithçka mos te jete pergjegjese.

Lexojeni se sa te kujdesshem jane me maskimin e tyre santazh:
”Ky yll ka filluar te humbas masen, gje qe eshte shenje e kolapsit te gravitacionit, transmeton Time.” – qe do te thote se nga humbja e mases, nuk eshte vene re por tashti shfaqet menjehershem duke shperthyer e duke qene nje diell i dyte.
Duhet te ta dine te gjithe se ç’fare eshte dielli i dyte, ai eshte planeti X e jo perralla shkencore.Shkruar nga : Ervin Feka


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons