Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Seks në avion për vetëm 400 dollarë prej Thu 12 Apr 2012, 20:01

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ishte e qartë prej disa kohësh, por tani është edhe zyrtare: Seksi në shtrat mes çarçafëve, është pa dyshim një gjë e dalë nga moda.

Duke e marrë në konsideratë një gjë të tillë, çifte “të çmendura” në botë, janë duke kërkuar metoda sa më interesante për të kryer aktin seksual, jashtë tradicioneve të caktuara prej dekadash.

Metoda më e fundit, mjaft e çuditshme, e zgjedhur prej tyre është ajo e seksit në avion.

Ofruar nga një kompani private amerikane në Ohajo, një çift mund të marrë me qera, duke paguar vetëm 400 dollarë një avion privat … vetëm për të bërë dashuri në të, ndërsa ai fluturon në hapësirë.

Gjithçka, e shoqëruar me një ambient romantik brenda tij, shumë çokollatë, shampanjë dhe një pilot shumë diskret. Fluturimi, shumë privat, ka një kohëzgjatje totale prej gjashtëdhjetë minutash....


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Seks në avion për vetëm 400 dollarë prej Fri 20 Apr 2012, 14:52

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
S'po ju mjaftojn dhomat s'kan faj,,vec tash edhe ne avion atje gati afer qiellit


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

3 Re: Seks në avion për vetëm 400 dollarë prej Fri 20 Apr 2012, 16:19

Vizitor

avatar
Vizitor
Me te gjitha keto

4 Re: Seks në avion për vetëm 400 dollarë prej Sat 21 Apr 2012, 08:02

Vizitor

avatar
Vizitor
Gjithçka, e shoqëruar me një ambient romantik brenda tij, shumë çokollatë, shampanjë dhe një pilot shumë diskret. Fluturimi, shumë privat, ka një kohëzgjatje totale prej gjashtëdhjetë minutash....

LEXOJENI MORE...ATMOSFRE JO BUDALLIQE shkel syrin

5 Re: Seks në avion për vetëm 400 dollarë prej Sat 21 Apr 2012, 16:55

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ksaj i thon e mbajti ne ajer ahahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons