Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një biznesmen britanik pretendon se ka blerë një vizatim të Andy Warhol për 5 dollarë. Tani ajo vlen rreth 2 milion dollarë.
Andy Fields thotë se e ka blerë vizatimin nga një përdorues droge që kujdesej për Warhol kur ai ishte fëmijë.

Ilustrimi besohet se është realizuar nga artisti i famshëm kur ishte 10-11 vjeç, në fund të viteve ’30.

Nëse zbulohet se ajo është origjinale, mund të kapë edhe më shumë në ankand për shkak se është një nga punimet më të hershme të artistit. Aty portretizohet Rudy Vallee, që ishte një aktor dhe këngëtar në vitet ’30.

Vizatimi mban firmën e Andy Warhol, por kjo ka ngritur dyshime për shkak se artisti e ndryshoi emrin Andrew Warhola në vitin 1949.
Por biznesmeni thotë se deri më tani pesë ekspertë e kanë vlerësuar atë si origjinale.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhhhh si kan qen ateher me sot ndryshojn gjerat shummm


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons