Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një tmerr të vërtet jetoi Susane Wise, e cila për 10 vjet ishte…
e martuar me Jason Wise!
Siç deklaroi Susan, e vetmja periudhë që nuk e rrihte bashkëshorti, ishte kur ajo mbetej shtatzënë, kjo ishte arsyeja që ajo mbeti 13 herë!
Bashkëshorti i saj e dhunonte fizikisht për shumë vite rresht, por ajo kishte frikë të denonconte në polici.
Hera e fundit kur ajo u dhunua fizikisht shumë keq nga bashkëshorti i saj, ishte në vitin 2009, kur dhe pas rrahjes brutale ndërhyri policia pas denoncimit të bërë nga spitali ku ajo u shtrua për kurim!
Çifti, për 10 vjet që ishin bashkë bënë 4 fëmijë!
Susane foli për përvojën dhe historinë e saj të hidhur në televizion, me qëllim që t’i jap kurajë edhe grave të tjera të cilat mund të ndodhen në të njëjtën fazë dhe askush nuk e di, si dhe femrat të mos hezitojë apo shmangin problemet serioze me bashkëshortët dhe ti denoncojnë ato tek autoritetet!

________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Erisa

avatar
Princeshe
Princeshe
Dy here e ke pstuar kete o cun.

http://hapesira.forumotions.net/

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hemm po e pash tani esht vetem njer Smile
flm qe me njoftove Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
qyqa nonne qyqa eh medet a per martes i qeka bo jeta ferr tshkretes


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons