Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Aldo

avatar
Moderator
Moderator

Në lidhjet tona shpesh dyshojmë nëse kemi bërë zgjidhjen e duhur apo jo, madje dyshojmë dhe në veprimet midis vetes dhe partnerit. Por një pyetje që gjithmonë na mundon është nëse ai na dëshiron vërtet apo ajo?
Për këtë po postojmë disa shenja që duhet ti vemë re por dhe të mos i marrim si të prera me thikë në zbatim.

1.Ai preferon të komunikojë më shumë me mesazhe dhe e-mail-e
2. Ai ju paralajmëron juve se nuk është materialist, qoftë edhe në një marrëdhënie shoqërore.
3. Ti ke qënë në të njëjtin lokal apo restorant me të më shumë se një herë brënda një muaji.
4. Ai bën shumë premtime.
5. Ai i planifikon takimet me ty gjithmonë në minutë të fundit, mundësisht në mbrëmje vonë.
6. Ai eviton bisedat që e ndihmojnë për të njohur personin që ti je.
7. Ai është insistues për të patur më shumë kontakt fizik.
8. Ai nuk të prezanton ty me shoqërinë e vet.
Nëse gjeni minimumin një të përbashkët me këto karakteristika, atëherë vajza të dashura duhet t’i hapni mirë sytë.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons