Forumi Kuq E Zi
Seks që kushton vetëm 2.3 euro Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Seks që kushton vetëm 2.3 euro Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Seks që kushton vetëm 2.3 euro Empty Seks që kushton vetëm 2.3 euro prej Sat 24 Mar 2012, 22:23

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Seks që kushton vetëm 2.3 euro 552881_385887801436094_236304299727779_1343617_1069851270_n
E tmerrshme, kur dëgjon apo lexon, të shesësh trupin për 2.3 euro.

Kjo ndodh në vendet e Azisë jugore, në Indi dhe në të gjitha ato vende ku e vetmja mbijetesë është shitja e trupit.

Fytyrat e tyre të pikturuara rëndë me make-up, marja e ilaçeve të ndryshme për mos ngeljen shtatzënë apo dhe marrja e steroideve për të rritur peshën e tyre që të mos duken të vogla edhe pse janë nën moshë.

Kjo ndodh me të gjitha vajzat e këtyre vendeve dhe njëra prej tyre Hashi nga Bangladeshi.

Ajo tani është 17 vjeç, e cila ishte joshur në tregtinë e seksit nga një trafikant kur ajo ishte 10 vjeç dhe ishte shitur në bordello Kandapara, ku ajo filloi të marrë steroid.

Steroidet të rritin në përmasa trupore pasi mosha për seks është 18 vjeç në Banngladesh.
Hashi është një nga 900 punëtoret e seksit - disa janë dhe 12 vjeç - jetojnë një jetë të dhimbshme të shfrytëzimit në Kandapara, por kjo nuk lidhet vetëm me borxhet dhe frikën e turpit, por detyrohen të marrin steroide Oradexon, e cila sjell më shumë të ardhura, por jep Efekte anësore të rrezikshme.

Duke marrë këto steroide, shprehet ajo, jam më e fuqishme dhe kam shumë klientelë brenda një dite dhe në këtë mënyrë fitoj të ardhura.

"Në këtë shtëpi publike, konsumatorët gjithmonë shikojnë për vajza të shëndetshme. Marr Oradexon. Unë kam nevojë për klientët në mënyrë që unë mund të paguaj faturat e mia dhe të kredive. Nëse unë nuk do të marr çdo ditë konsumatorë, unë nuk mund të ha në ditën e ardhshme. Unë uroj që të kursej ca para për birin tim " shprehet Hashi.
Shumë vajza kanë qenë në bordello Kandapara për vite, por për shkak të analfabetizmit të tyre, ata nuk kanë asnjë ide nëse borxhet e tyre janë shlyer psi ato kanë eprorët e tyre që i komandojnë.

Të tjerat pasi rriten në moshë detyrohen të rrinë për shumë pak pasi po të dalin në shoqërinë ku ishin ato nuk mund të jetojnë pasi do të gjykohen nga ta, kështu që detyrohen të rrinë madje dhe pa pagesë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Seks që kushton vetëm 2.3 euro Empty Re: Seks që kushton vetëm 2.3 euro prej Tue 27 Mar 2012, 10:52

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Tronditesi kjo AK


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

3Seks që kushton vetëm 2.3 euro Empty Re: Seks që kushton vetëm 2.3 euro prej Tue 27 Mar 2012, 11:35

Ylli

Ylli
Antar Special
Antar Special
Gjithesesi e dhembshme, shume e dhembshme qe nje femije te jete rob seksi...dhe ne ankohemi se nuk kishim mish per dreke...!

4Seks që kushton vetëm 2.3 euro Empty Re: Seks që kushton vetëm 2.3 euro prej Thu 27 Sep 2012, 21:19

pexha

pexha
Antare i ri
Antare i ri
nukkame komenet

5Seks që kushton vetëm 2.3 euro Empty Re: Seks që kushton vetëm 2.3 euro prej Wed 06 Feb 2013, 11:45

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
po habitem

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons