Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

A keni ngritur shikimin nga qielli si ne pasdite por edhe gjate nates dhe keni vene re nje yll qe shkelqen ne gjithe qiellin me shume se te tjeret?

Dy planetet e shndritshem Venusi dhe Jupiteri do te dhurojne sot (26 Mars) nje pamje te mahnitshme ne qiell ka raportuar NASA, nderkohe qe Hena eshte po ashtu pjese e ketij spektakli qiellor.

Sot Paleneti Venus do te jete me i shndritshem se cdo dite tjeter. Venusi eshte shume i thjeshte per tu vezhguar edhe gjate dites nese e dini se ku ndodhet dhe i perqendroni syte ne te. Ajo qe e ben planetin te vecante sot eshte se gjysem Hena ndodhet fare prne tij. “Kjo do te jete pamja me e qarte e Venusit dhe Jupiterit, per vitet qe do te pasojne,” kane thene zyrtaret e NASA-s ne nje deklarate. Te Henen, Hena do te qendoroje pezull pak me larte Jupiterit, reth 3 grade ne te djathte te planetit dhe gjate oreve te mengjesit Hena do te jete me prane Venusit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons