Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Sonte ne mbremje nis edicioni i ri i “Big Brother Albania” dhe kurreshtja e publikut sa vjen e behet me e madhe. Nga ana tjeter edhe perpjekja e stafit per te lene gjithcka sekrete, eshte po aq e madhe. Megjithate eshte e paevitueshme qe te qarkullojne fjale te ndryshme ne lidhje me disa nga banoret qe do te jene kete vit pjese e reality show-t me te famshem ne gjithe boten.Keshtu thuhet se nga Italia do te vije nje koreograf, i cili e ushtron profesionin e tij ne vendin fqinje, madje thuhet se ne Itali eshte mjaft i famshem, por qe deshiron te provoje eksperiencen e Big Brother ne vendlindjen e tij, prandaj ka zgjedhur pikerisht Big Brother Albania per te bere kete.
Gjithashtu zerat thone qe nje modele e njohur shqiptare, Skandinada Lalaj do te jete kete vit pjese e stafit, pasi kane qene vete organizatoret qe e kane dashur brenda ne shtepi per shkak te karakterit dhe tipit te saj mjaft te hapur dhe ekstroverte.Gjithashtu, nje tjeter thashetheme qe qarkullon, flet per nje mbipopullim te shtepise nga korcaret, te cilet mesa duket do te jene me shumice kete vit brenda ne shtepi.
Mosha e një pjese të konkurentëve këtë vit do të jetë më e madhe. Si do të jenë marrëdhëniet mes tyre? Do të lidhen miqësi, dashuri? Do të krijohen armiqësi? A do të ketë një lider brenda shtëpisë? Cili do të jetë më i forti?
Prezantuese e mbrëmjes së spektaklit: Arbana Osmani. Cdo të shtunë me surpriza, kandidime dhe eliminime.
Gazeta Paloma

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh kto korcaret te shkrijn mo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons