Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nderkohe qe pervjetori i 75-te i zhdukje se saj po afron, eshte ende e paqarte se c’fare i ndodhi asaj.

Nje ekspedite e re do te nise kete vere e do te perpiqet te zgjidhe misterin njehere e pergjithmone. Duke u filmuar nga Discovery Channel, kerkimet do te perqendrohen pereth ishullit te pabanuar te Nikumaror ne Oqeanin Paqesor, ku disa besojne se aty mund te kete jetuar ditet e fundit te saj e humbur ne mes te oqeanit. “Tani Amelia Earhart, mund te ishte nje heroine e vertete per ajo tregoi shpirtin Amerikan, gati per te udhehequr nje bote mjaft te pasigurte dhe te rrezikshme,” tha Sekretarja Amerikane e Shtetit Hillary Clinton.

Me mbeshtetjen nga Hillary Clinton, Departamenti Amerikan i Shtetit dhe Discovery Channel, i cili do te dokumentoje ekspediten per nje speciale televizive ne fund te ketij viti, ekspedita do te udhehiqet nga Grupi Special per rekuperimin e mjeteve fluturuese (TIGHAR), te cilet kane vite qe hetojne mbi kete fluturim fatal per Amelian 75-vjet me pare.

Amelia Mary Earhart ishte aviatore e dalluar Amerikane, e para femer qe mori medalien “Distinguished Flying Cross,” duke u bere aviatorja e pare femer qe fluturoi vetem permes Atlantikut. Gjate nje fluturimi ne 1937 ajo u zhduk ne menyre te mistershme ne nje ishull te Oqeanit Paqesor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons