Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Zhvishet Genta, por linjat… prej Sun 18 Mar 2012, 21:33

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

E veshur si nje Eve, ku ne vend te gjetheve te pemes, shohim ca petale trendafili, Genta Ismajli ne perpjekjen e saj per te qene e veshura me e vecante, duket se ka deshtuar.

Edhe beli i saj dikur i admirueshem, ne kete foto nuk te ben asnje efekt, per shkak te legenit tashme te zgjeruar pa kufi dhe shenjave te prera te barkut…Genta, here tjeter kujdes! Mos nxirr ne pah defektet!
Gjithashtu duhet te pranojme se Genta ka qene nje vajze teper e dhene pas fitness-it, dhe ushqimin e ka pasur me pikatore kujtojme theniet e Gentes ne te kaluaren e pyetur per raste te tilla.
Por mesa duket Gentes i ka ardhe ne maje te hundes ne nje rast te caktuar dhe ka thene sdo me gjej gje per nje kohe te shkurter por ja qe ka ndodhur krejt e kunderta.
Eshte per te ardhur keq faktikisht dhe normal me mijra fansa te saj duan nje Gente ne forme te mire dhe me linja te rregullta si ajo e dikurshmja e cila e konfirmon dhe foto e meposhtme! (Marre nga vipat.info)


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Zhvishet Genta, por linjat… prej Thu 24 Jan 2013, 02:34

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
per tpas trupin e ka tmir


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons