Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Bukuria e rrallë shqiptare, me këto fjalë është përshkruar vajza që përfaqësoi Shqipërinë në ‘’Miss Universe’’, Angela Martini, e cila në shfaqjen ‘’Miqtë me fëmijët’’ që është mbajtur në Nju Jork më 5 mars, ka përshfaqur edhe një herë pamjen e saj seksi.Në praninë e shumë të ftuarve, mes tyre edhe shumë yje të skenës botërore përfshirë këtu aktorë e këngëtare, Grey Goose, Megan Fox dhe Christy Turlington, Angela po ashtu ka shkëlqyer në tapetin e kuq. Pavarësisht se temperaturat në Nju Jork kanë qenë shumë të ulëta, bukuroshja shqiptare ka arritur të rezistojë nën një fustan të shkurtër dhe shumë seksi.
Vetëm fjalë të bukura kanë thënë mediat e huaja për bukuroshen shqiptare, e cila ka pasur një grim shumë të thjeshtë, por veshja e saj ka qenë ekstravagante. PanoramaPlus

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e mir esht por sben te dalesh ne ket menyr...pastaj e zhveshura e aq banale ste hyn npun kudo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons