Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Adelina Tahiri shfaq linjat seksi prej Fri 05 Aug 2011, 17:48

Vizitor

avatar
Vizitor
Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri po kalon pushimet ne bregdetin shqiptar, ku siç ka pranuar edhe vetë këngëtarja, kalon një pjesë të mirë të kohës gjatë verës, pasi është e angazhuar me koncerte. Bukuroshja me sytë e kaltër i ka çmendur të gjithë, ndërsa ka treguar linjat e saj të mira në bregdetin shqiptar.Vera, stina e koncerteve Më pëlqen çdo stinë, pa marrë parasysh se është verë, dimër, vjeshtë apo pranverë. Më pëlqen shumë vera, por edhe dimri, dëbora. Natyrisht, duke qenë se kam lindur në prill, më pëlqen shumë edhe pranvera. Dimrit këndoj zakonisht në diasporë, në Gjermani, Zvicër etj., ndërsa gjatë verës më së shumti në zonat bregdetare, Ulqin, Durrës etj.Por, veçanërisht në stinën e verës ndjehem mirë, sepse kam shumë koncerte, kudo ka shumë persona, shqiptarët vijnë në bregdet nga të gjitha anët. Jam e lumtur kur këndoj pranë publikut tim, edhe kur këndoj në Maqedoni, pranë popullit tim.Ndjehem mirë kudo edhe në Kosovë, edhe në Shqipëri. Më pëlqen që flitet shqip së pari, së dyti, sepse takoj fansat të cilët më duan për punën time. Takoj, gjithashtu bashkëpunëtorë të rinj, njerëz me vleraThashethemet për Lorik Canën
Në fillim, kur kam nisur të merrem me këtë punë, unë kam vendosur që nuk duhet të cenohem apo prekem nga shtypi, sepse përkundrazi demoralizohesh. Kam lexuar edhe shumë gjëra pozitive për veten, por ka edhe negative, natyrisht. Por, fakti që shkruajnë për mua tregon që po më kushtojnë vëmendje, që ka njerëz që ndjekin atë që unë bëj. Lidhja me Lorikun u fol më shumë sesa duhet. Për mua është shkruar, sikurse për shumë këngëtarë të tjerë që përfliten, për gjërat më të vogla që bëjmë. Nuk më vjen mirë që shkruhet për këto thashetheme, sepse kam gjëra shumë më të rëndësishme në jetë, të cilave mund t’u kushtohet rëndësi, siç është muzika, shkollimi im etj. Nuk më pëlqen që përflitem për të tilla gjëra. Lorikun e njoh, më vjen shumë mirë që është një shqiptar i suksesshëm, por me të nuk kam asgjë më tepër sesa një miqësi familjare. Lorikun e kam takuar rastësisht në Prishtinë, në lokalin e djalit të dajës, i cili njihet me të. Kam takuar Lorikun, babanë e tij, krejt rastësisht dhe kaq. Më pas, nuk e di nga dolën thashethemet që kanë 6 muaj që ziejnë. Futbollistët i dëshirojnë vajzat e skenës, por sa i kanë ama… Një mashkull i bukur duhet të ketë pranë vetes një femër të bukur, madje jo një, por më tepër!


Ga[/size]zeta Shqiptare
[/size]

2 Re: Adelina Tahiri shfaq linjat seksi prej Thu 14 Feb 2013, 11:19

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
oouuuuu kjo po mo goca mamit


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons