Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Kengetarja Genta Ismajli, e cila ishte dy muaj ne Amerike, serish i eshte kthyer muzikes.Gjate nje interviste per Prive, kengetarja Genta Ismaili ka pohuar se gjate qendrimit te saj ne Amerike ajo ka qene e angazhuar ne biznesin e familjes se saj, saktesisht ne sallonin e veturave qe e posedon babai i saj.Por, ky lloj pushimi nuk e ka ndalur Genten qe te punoje edhe ne projeke te reja muzikore. Genta ka pohuar se shpejti do te vije me nje bashkepunim te ri, por kesaj radhe krejt ndryshe nga sa jemi me mesuar te shohim.
Genta ka realizuar nje kenge me nje vajze 7 vjecare, e qe sipas saj kjo kenge do te pritet shume mire, pasi qe eshte ritmike.
Pervec kesaj Genta ka shtuar se kengen e saj “Guximi” ne bashkepunim me Dj Dalool do ta realizoje edhe ne gjuhen angleze.
E sa i perket jetes private, Genta ka theksuar se nuk ka te dashur, duke thene: “S’jam pa dashuri, por jam pa te dashur”, ka pohuar Genta.Maxim Gjokaj/Kosova Sot/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons