Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Genta e BB5, me të tjera foto.. prej Fri 05 Oct 2012, 19:22

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ish-banorja e BB5, Genta Gjalpi duket se ka një pasion të madh për fotografinë. Madje për shkak të disa fotove intime, ajo u bë një nga personazhet më të përfolur të edicionit të kaluar të “Big Brother”. Gentës i pëlqen të pozojë dhe kjo foto e tregon atë h*t dhe t*ples*. Por ajo që duhet të shtojmë është se Genta shpesh është e pavëmendshme ndaj personave të cilët i zotërojnë këto foto, gjë që ka bërë që intimiteti i saj shpesh të përfundojë në duart e gabuara.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Genta e BB5, me të tjera foto.. prej Mon 14 Jan 2013, 14:05

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
cfar spo bejn disa femra qofshin shqiptare apo te huaja siesi te marrin fame


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons