Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Anila, Françeska dhe Elvisi janë tre banorët e shtëpisë më të vëzhguar në Shqipëri, të cilët janë në nominim, kështu njëri prej tyre duhet të dalë nga shtëpia e famshme e “BB5”.Natyrisht, sipas lojës së këtij spektakli do të jenë teleshikuesit ata që duhet të votojnë, ndërsa në një sondazh që është bërë në internet, është vlonjatja e bukur më shumë e votuar për të dalë nga “Big Brother”, ndërsa më tej më pak e pëlqyer ishte Anila, dhe më pak mundësi kishte gjakovari, Elvisi.Ndërsa, në lojën që po zhvillohet në këtë reality-shou, Françeska vazhdon të fokusohet me dashuriçkën e saj ndaj Ermalit. Por, a do të dalë me të vërtetë bukuroshja të shtunën? Nesër, përgjigjja pas orës 20:45 në “Top Channel”./Maksim Gjokaj/Kosova Sot/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
pfffffff femra me e ulet kjo duhet te isht shembull i mir per adoleshentet edhe jo tbente veprime aq te ulta sa cka bo kjo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons