Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Françeska e BB, në CV sherr me një modele prej Sat 03 Mar 2012, 15:20

Vizitor

avatar
Vizitor
Duket se nuk i ka hyrë shumë në punë bukuria Françeskës nga Vlora në daljen esaj të parë televizive. Nuk e kemi fjalën për “Big Brother” por për një tjetër program ku ajo ishte konkurrente si modele “Albanian’s Next Top Model”.Pamja e këndshme e vajzës nuk është marrë fare parasysh përballë sjelljes së saj krejt të pakëndshme kundrejt stafit dhe konkurrenteve të tjera. Françeska është përjashtuar nga programi për thyerje të rregullores.Ky përjashtim ka ardhur si pasojë e një konflikti midis saj, vajzave të tjera dhe stafit dhe situata ka degjeneruar deri në fyerje banale, sherr dhe të qara. Shpresojmë që kjo t’i ketë shërbyer si mësim vajzës bukuroshe dhe që e njëjta histori të mos përsëritet edhe në këtë “reality show” sepse kësaj here ai që e “përjashton” është i gjithë publiku shqiptar.
(el.me/Bluetooth/BalkanWeb)

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh vajzat si kjo duken qe nsy e jo me tflasinn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons