Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ermali dhe Franceska bejne seks (VIDEO) prej Mon 12 Mar 2012, 16:15

Vizitor

avatar
Vizitor
Pamje te dyshimta ka rreth nje cifti te paperfunduar mire midis dy Vlonjateve te BB5, Franceska Jaces dhe Ermal Merdanit .Mos valle vertete ka ndodhur qe ata kane kryer marrdhenie ? Pamjet s’e tregojne qarte, por jane shume dyshuese, sidomos nga fundi i videos.Gjatë spektaklit të ditës së shtunë Ermali i Big Brother 5 u shpreh se ai ka respekt për Franceskën dhe se mes tyre nuk ka një lidhje dashurie.
Deklarata e tyre u pa me jo pak dyshim nga spektatorët pasi në shumë momente ata ishin shfaqur në intimitet duket u puthur dhe përqafuar mes tyre.Kjo video e publikuar tregon qartë se “respekti” që ata kanë për njëri-tjetrin qenka i një lloj të veçantë.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons