Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Te pyesesh per emrin e Franceska Jaces ne Vlore do te vijne shume informacione. Duket se Franceska, edhe per shkak te disa pjesemarrjeve te saj ne konkurse mode e bukurie eshte bere e njohur.Por me shume se sa kjo, te njohur e ka bere sjellja e saj, qe me cthone bashkemoshataret e saj vlonjate, eshte shume rrebele dhe ndryshe nga pjesa me e madhe e shoqeve te saj.
Franceska eshte Maturante ne nje shkolle private, dhe arsyeja perse ka zgjedhur pikerisht kete shkolle private eshte se ne shkollat shteterore ka pasur probleme.Kemi mesuar se kjo ka nderruar dy te tilla, per faktin se ka marre shpesh here paralajmerim per perjashtim, duke rrezikuar vertet te perjashtohet nga shkolla. Shkak jane bere jo vetem mungesat e shumta, te ardhura si pasoje e aktiviteteve te ndryshme, ne te cilet Franceska ka qene pjesemarrese, duke bere qe te mungonte ne shkolle per jave e muaj te tere, por edhe sjellja e saj rebele, kontradiktat e vazhdueshme me mesueset, po edhe zenkat e shpeshta me shoqet e shoket e klases shkruan gazeta Paloma.Ne fakt, kjo ane e karakterit te saj rebel eshte vene re edhe gjate spektaklit “Albania next Top Model”, ku franceska eshte perfshire shpesh here ne sherre banale, me nje gjuhe te ulet me vajzat e tjera pjesemarrese.Por edhe brenda shtepis se BB5, Franceska nuk u ka shpetuar debateve qe ditet e para, nderkohe synimi i saj i vetem per momentin eshte qe te beje per vete Ermalin.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhhhh kjo spaska pas nen se tken qen nena ime do ma kishte be shpinan ma tbut se barku


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons