Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Londër, Rrihet Dhe Grabitet Bleona Qerreti prej Wed 08 Feb 2012, 22:46

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Bleona Qerreti, u ka derguar nje email te cuditshem, disa redaksive te lajmeve, duke kerkuar ndihme per para.
Nuk dihet nese adresa eshte vertet e kengetares apo behet fjale per ndonje email te rreme, por ne e-mail shkruhet tekstualisht keshtu: “Vetem dua tju bej te ditur se udhetimi im ne Londer ka qene nje katastrofe. Isha duke kaluar nje kohe fantastike deri mbreme kur humba te gjitha parate, kartat e kreditit dhe telefonin, shkruan Standard.

Ishte nje eksperience e frikshme, pasi u godita ne pjesen e pasme te shpines, ndersa ndodhesha ne nje klub. Jam ende gjalle dhe kjo eshte e rendesishme, por tani kam mbetur pa para dhe kam nevoje per ndihmen tuaj. Dua te me dergoni disa para, dhe ju premtoj se do tua kthej perseri sa po te kthehem ne shtepi. Ju lutem me njoftoni se cfare do beni. Bleona Qerreti”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
gjynaf prz gjynaf cpun ka dasht ajo aty?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons