Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 8 e 8]


1 Pershendetje me kenge per..... prej Fri 20 May 2011, 18:12

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]
per KRISTINEN


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

211 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Tue 07 Aug 2012, 08:17

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Pershendetje te perzemerta Ana.

[You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this link.]

212 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Tue 07 Aug 2012, 08:37

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Pershendetje te perzemerta Ana.

[You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this link.]
flm alem e bukur kenga

213 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 26 Aug 2012, 20:17

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
per ata qe e pelqejn


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

214 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 06 Sep 2012, 19:53

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Per arushen time..........

[You must be registered and logged in to see this link.]

215 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 06 Sep 2012, 19:54

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
[You must be registered and logged in to see this link.]per dike qe te mendoj se ka gjithmone nje shprese

216 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sat 08 Sep 2012, 16:00

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Per gjithe juve

[youtube][/youtube]


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

217 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Fri 18 Jan 2013, 05:57

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster

per ato qe urrejn greket


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

218 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Fri 18 Jan 2013, 06:00

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster

per cunin e mames(qaramani burrelit tpershendes jeta ime..)xpppp


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

219 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 25 Feb 2013, 19:08

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


per te gjth adoleshentet


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

220 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 09 Sep 2013, 05:48

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.]per antaret qe jan me aktive


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 8 e 8]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons