Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 5 e 8]


1 Pershendetje me kenge per..... prej Fri 20 May 2011, 18:12

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]
per KRISTINEN


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

121 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 18 Mar 2012, 12:50

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

per ata qe i pelqen kjo kenga


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

122 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 18 Mar 2012, 12:51

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
per ata qe i pelqen kjo kenga
e bukur eshte kenga po ashtu edhe dashuria

123 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 18 Mar 2012, 12:52

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
e papame fare thuaj


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

124 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 18 Mar 2012, 12:54

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:e papame fare thuaj
[You must be registered and logged in to see this link.]per ty kjo

125 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 18 Mar 2012, 12:58

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
shume bukur, shum flm


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

126 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 18 Mar 2012, 12:59

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.] kush e ndjen muziken le te kerceje kete

127 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 18 Mar 2012, 13:02

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

kjo eshte e papame fare


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

128 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 18 Mar 2012, 13:04

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
kjo eshte e papame fare
po e bukur

129 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 18 Mar 2012, 13:17

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
paskemi gusto te perafert ne


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

130 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 18 Mar 2012, 13:37

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:paskemi gusto te perafert ne
po

131 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 18 Mar 2012, 13:39

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
gjith shqipetaret


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

132 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 18 Mar 2012, 13:40

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:gjith shqipetaret
vendos nje kenge per ne te dy

133 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 18 Mar 2012, 13:44

Vizitor

avatar
Vizitor
per ata qe s jane oon

134 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 18 Mar 2012, 13:45

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
edhe une i pershendes ata qe sjane on [You must be registered and logged in to see this link.]

135 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 19 Mar 2012, 07:09

Vizitor

avatar
Vizitor
...Pershendes ty.

136 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Fri 23 Mar 2012, 07:08

Vizitor

avatar
Vizitor

137 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sat 24 Mar 2012, 15:11

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Per ata qe e pelqejn kete kenge

[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

138 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 29 Mar 2012, 09:28

Vizitor

avatar
Vizitor
..Pershendes ate.

139 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 29 Mar 2012, 09:31

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
lLeo ferre- la solitudine.....keshillohet qe kristina te mos e degjoj se eshte shum melankolike dhe i ben keq pastaj

140 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 29 Mar 2012, 09:35

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:lLeo ferre- la solitudine.....keshillohet qe kristina te mos e degjoj se eshte shum melankolike dhe i ben keq pastaj
S po e degjoj fare atehere.

141 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 29 Mar 2012, 11:58

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

142 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 29 Mar 2012, 22:47

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
per njeren


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

143 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Fri 30 Mar 2012, 07:56

Vizitor

avatar
Vizitor
...per ate qe me lendoj

144 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 02 Apr 2012, 08:52

Vizitor

avatar
Vizitor
..pershendes Denis qe me shoqeron sot ketu

145 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 02 Apr 2012, 09:07

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
FLM KRISTINA....

146 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 02 Apr 2012, 09:07

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:FLM KRISTINA....
Besoj te pelqeu.

147 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 02 Apr 2012, 09:13

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
Kristina shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:FLM KRISTINA....
Besoj te pelqeu.
..PO CA RENDESIE KA RENDESI KA MENDIMI

148 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 02 Apr 2012, 14:21

Vizitor

avatar
Vizitor
Po po c paske qen po thuaj o kot me pelqeu gjuha

149 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 02 Apr 2012, 15:31

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
Kristina shkruajti:Po po c paske qen po thuaj o kot me pelqeu gjuha
...E MIRE HE ME PELQEU

150 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 02 Apr 2012, 20:49

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Pershendetje te gjitheve nga Gladiatori.

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 5 e 8]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons