Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 6 e 8]


1 Pershendetje me kenge per..... prej Fri 20 May 2011, 18:12

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]
per KRISTINEN


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

151 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 02 Apr 2012, 20:50

Vizitor

avatar
Vizitor
@Aldo shkruajti:Pershendetje te gjitheve nga Gladiatori.

KETE LLOJ MUZIKE PELQEN KY.APAPAP EDHE KISHA TJETER IDE

152 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 02 Apr 2012, 20:51

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
MIQT E MI JU KAM PERSHENDETUR TE GJITHEVE PA DALLIM STATUSI GJINIE BINDJESH MENDIMESH PA DALLIM CDO GJEJE...KETE LINK E KA VEN ALDOJA SE SEPSE UNE AKOMA NUK MUND TE VE....DHE NJE HERE JU PERSHENDES TE GJITHEVE NGA ZEMRA

153 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 02 Apr 2012, 20:52

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:MIQT E MI JU KAM PERSHENDETUR TE GJITHEVE PA DALLIM STATUSI GJINIE BINDJESH MENDIMESH PA DALLIM CDO GJEJE...KETE LINK E KA VEN ALDOJA SE SEPSE UNE AKOMA NUK MUND TE VE....DHE NJE HERE JU PERSHENDES TE GJITHEVE NGA ZEMRA
FLM ..PO KETE LLOJ MUZIKE KE QEF TI MORE

154 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 02 Apr 2012, 20:54

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
E PO
SPE
STE PELQEN
PO UNE ME KETE LLOJ MUZIKE JAM RRITUR...JA DO TA SHOFESH NESER SE NGA NESER MUND TE POSTOJ LINQE

155 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Tue 03 Apr 2012, 12:08

Vizitor

avatar
Vizitor
Kristina shkruajti:
@gladiatori shkruajti:MIQT E MI JU KAM PERSHENDETUR TE GJITHEVE PA DALLIM STATUSI GJINIE BINDJESH MENDIMESH PA DALLIM CDO GJEJE...KETE LINK E KA VEN ALDOJA SE SEPSE UNE AKOMA NUK MUND TE VE....DHE NJE HERE JU PERSHENDES TE GJITHEVE NGA ZEMRA
FLM ..PO KETE LLOJ MUZIKE KE QEF TI MORE
Ok e rrespektoj cdo deshire te tjetrit...

156 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Tue 03 Apr 2012, 12:16

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
Kristina shkruajti:
Kristina shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:MIQT E MI JU KAM PERSHENDETUR TE GJITHEVE PA DALLIM STATUSI GJINIE BINDJESH MENDIMESH PA DALLIM CDO GJEJE...KETE LINK E KA VEN ALDOJA SE SEPSE UNE AKOMA NUK MUND TE VE....DHE NJE HERE JU PERSHENDES TE GJITHEVE NGA ZEMRA
FLM ..PO KETE LLOJ MUZIKE KE QEF TI MORE
Ok e rrespektoj cdo deshire te tjetrit...
...jo po deshe mos e respekto por pastaj....

157 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Tue 03 Apr 2012, 12:55

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:
Kristina shkruajti:
Kristina shkruajti:
@gladiatori shkruajti:MIQT E MI JU KAM PERSHENDETUR TE GJITHEVE PA DALLIM STATUSI GJINIE BINDJESH MENDIMESH PA DALLIM CDO GJEJE...KETE LINK E KA VEN ALDOJA SE SEPSE UNE AKOMA NUK MUND TE VE....DHE NJE HERE JU PERSHENDES TE GJITHEVE NGA ZEMRA
FLM ..PO KETE LLOJ MUZIKE KE QEF TI MORE
Ok e rrespektoj cdo deshire te tjetrit...
...jo po deshe mos e respekto por pastaj....
pastaj

158 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Tue 03 Apr 2012, 12:57

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
Kristina shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Kristina shkruajti:
Kristina shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:MIQT E MI JU KAM PERSHENDETUR TE GJITHEVE PA DALLIM STATUSI GJINIE BINDJESH MENDIMESH PA DALLIM CDO GJEJE...KETE LINK E KA VEN ALDOJA SE SEPSE UNE AKOMA NUK MUND TE VE....DHE NJE HERE JU PERSHENDES TE GJITHEVE NGA ZEMRA
FLM ..PO KETE LLOJ MUZIKE KE QEF TI MORE
Ok e rrespektoj cdo deshire te tjetrit...
...jo po deshe mos e respekto por pastaj....
pastaj
....PASTAJ NE FILLIM.. PASTAJ...

159 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Tue 03 Apr 2012, 13:02

Vizitor

avatar
Vizitor
se te kam xhan

160 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Tue 03 Apr 2012, 13:18

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
Kristina shkruajti: se te kam xhan
...DHE UNE TE KAM SHOQE TE MIRE

161 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Tue 03 Apr 2012, 13:19

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:
Kristina shkruajti: se te kam xhan
...DHE UNE TE KAM SHOQE TE MIRE
Flm shume e te pershendes me kete

162 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Tue 03 Apr 2012, 13:28

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

163 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Tue 03 Apr 2012, 18:17

Vizitor

avatar
Vizitor
........PER TY

164 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 05 Apr 2012, 17:17

Vizitor

avatar
Vizitor
Per Engjellin tim

165 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sat 07 Apr 2012, 22:30

Vizitor

avatar
Vizitor

166 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Tue 10 Apr 2012, 18:39

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

167 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Wed 11 Apr 2012, 13:44

Vizitor

avatar
Vizitor


PERSHENDES ALDON ME KETE

168 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Wed 11 Apr 2012, 16:41

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

169 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 12 Apr 2012, 18:02

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

170 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Fri 13 Apr 2012, 11:42

Vizitor

avatar
Vizitor

171 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 15 Apr 2012, 18:19

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Kristina shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]

PERSHENDES ALDON ME KETE

[You must be registered and logged in to see this link.]


Pershendes Kristinen.

172 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 15 Apr 2012, 18:44

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

173 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 16 Apr 2012, 22:15

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Sapo me pershendeti ime me kte kengen


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

174 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 16 Apr 2012, 22:18

Vizitor

avatar
Vizitor
Pershendes Aldon qe me shoqeron gjithmon ne postime

175 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 16 Apr 2012, 22:24

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this link.]

Per Kristinen

176 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 19 Apr 2012, 14:11

Vizitor

avatar
Vizitor
Per Engjellin tim

177 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 19 Apr 2012, 14:12

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]Per Engjellin tim
pel mua??

178 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 19 Apr 2012, 14:14

Vizitor

avatar
Vizitor
Ty te kam engjell te kam moter te kam zemer

179 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 19 Apr 2012, 15:04

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:Ty te kam engjell te kam moter te kam zemer
ene ti je motra ime

180 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 19 Apr 2012, 15:05

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.] x bertin

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 6 e 8]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons