Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 8]


1 Pershendetje me kenge per..... prej Fri 20 May 2011, 18:12

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]
per KRISTINEN


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

31 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 05 Sep 2011, 20:38

Vizitor

avatar
Vizitor

32 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Wed 07 Sep 2011, 17:53

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.]
per te gjith ata qe e pelqejn


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

33 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Wed 07 Sep 2011, 19:08

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this link.]

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

34 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Wed 07 Sep 2011, 19:14

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.]
per te gjith ata qe e pelqejn


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

35 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Fri 09 Sep 2011, 10:52

Vizitor

avatar
Vizitor
per te gjithe antaret e ketij forumi,,,,,,,,,,,,,,,,,me te qetit do thoja nga te gjithe te tjeret

36 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Fri 09 Sep 2011, 13:03

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this link.]
ata qe presin nje mesazh tani ne keto momente ashtu si une

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

37 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Fri 09 Sep 2011, 18:20

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

38 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Fri 09 Sep 2011, 18:47

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this link.]
per te tere ata qe e pelqejne kete kengen

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

39 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Fri 09 Sep 2011, 20:52

Vizitor

avatar
Vizitor
per te gjithe qe dashurojn edhe jo te luajne

40 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sat 10 Sep 2011, 18:28

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.] per ata qe e pelqejn


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

41 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 11 Sep 2011, 07:28

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this link.]
per te gjithe dhe shpresoj te keni nje dite sa me te bukur sote

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

42 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 11 Sep 2011, 07:44

Vizitor

avatar
Vizitor

43 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 11 Sep 2011, 07:57

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this link.]
prsh
inen
ak - 47
bertin
marian
genta
dhe shuem te tjere qe jane

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

44 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Wed 14 Sep 2011, 09:53

Vizitor

avatar
Vizitor
pershendes te gjithe djemt

45 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Tue 27 Sep 2011, 18:14

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
pershendetie per njeren, degjoje me vemendie, e di vet ajo se kush eshte
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

46 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sat 01 Oct 2011, 16:37

Vizitor

avatar
Vizitor
pershendes ata qe me urrejn

47 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sat 01 Oct 2011, 16:48

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.] per njeren


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

48 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 02 Oct 2011, 16:51

Vizitor

avatar
Vizitor
per njerin

49 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 06 Oct 2011, 16:56

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.] per njeren


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

50 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sun 09 Oct 2011, 16:49

Vizitor

avatar
Vizitor
..pershendes shokun tim te ngushte qe se kam me ne jete

51 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 17 Oct 2011, 16:00

Milanisti

avatar
VIP
VIP
[You must be registered and logged in to see this link.]
per ata qe e pelqejn

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

52 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Wed 19 Oct 2011, 16:27

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.]
per dike, degjoje me vemendie


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

53 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sat 22 Oct 2011, 16:11

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.]
per njeren


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

54 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sat 22 Oct 2011, 16:52

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this link.]
kujt ti pelqeje me shume

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

55 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sat 22 Oct 2011, 17:38

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

56 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 14 Nov 2011, 14:06

Vizitor

avatar
Vizitor
gjithmon per Ak

57 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 14 Nov 2011, 14:33

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
per inen
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

58 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Thu 22 Dec 2011, 19:23

Vizitor

avatar
Vizitor
per prinderit e mi se i dua shume

59 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Mon 26 Dec 2011, 22:05

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
per A
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

60 Re: Pershendetje me kenge per..... prej Sat 31 Dec 2011, 23:46

Vizitor

avatar
Vizitor
per ty qe je tani me mu e poston

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 8]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons