Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Noizy: Kam pasur 100 këngë dhe 100 femra prej Wed 14 Sep 2011, 18:32

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Reperi nga Shqipëria, Noizy, ka folur për mediat shqiptare rreth jetës së tij private dhe paralelet e kësaj jete me karrierën e tij.

I pyetur nëse ka qenë ndonjëherë i dashuruar, Noizy tha se dashurinë e vërtetë e përjetoi vetëm nga mosha 15 deri 20 vjeçare me nënën e vajzës së tij, Leandrën, të cilat jetojnë në Londër. Më tej ai shton për Panorama se një ditë do të martohet, edhe pse nuk e di saktësisht kur.


“Çfarë kam më shumë në jetën time, këngë apo femra? Mund të kem mbi 100 këngë, jam shumë i sigurt dhe sa për femrat, do të tingëllojë pak keq, por e them që kam pasur më shumë se 100 femra me të cilat kakm përjetuar histori të ndryshme dashurie”, theksoi Noizy.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
po noiz po tkom mor inat se si shum hapeshhhh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons