Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Nese pyet nje te dashuruar sa e do ai apo ajo partnerin / en me siguri do thote po me shume se veten time. E me pas kur ndahen as nuk duan t`ia dine fare. Si mendoni ju a thuhet ajo fjale sepse e ndjen me te vertete apo thuhet se ka ngelur si moto.?

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahah ehste nej shprehej qe e thon te gjith por jo te gjith e kan seriozisht


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
Pse more une po e thash ta dish qe e kam seriozisht per ty..se vej doren ne zjarr jo

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Veshtire te besohet se mund te duash dike me shume se veten.....

erka


Antare i ri
Antare i ri
te duash dike me shume se veten quhet ...dashuri....por ndodh shume rralle .. ja fiks si keta te dy hihihihihihihihihi

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:te duash dike me shume se veten quhet ...dashuri....por ndodh shume rralle .. ja fiks si keta te dy hihihihihihihihihi

Vizitor

avatar
Vizitor
Ne jete ka plot raste te tilla, nena do femijen me shume se vetja kjo eshte e vertet ...Por persa i perket partnerit kjo gje eshte apsurde se po nuk deshe veten nuk je ne gjendje te japesh dashuri !!!

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Ne jete ka plot raste te tilla, nena don femijen me shume se vetja kjo eshte e vertet ...Por persa i perket partnerit kjo gje eshte apsurde se po nuk deshe veten nuk je ne gjendje te japesh dashuri !!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons