Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nese po dilni me nje mashkull qe ka nje kafshe ne shtepi, mund te jeni te lumtura per kete, sepse ajo kafshe mund t'ju tregoj disa ane te mashkullit qe ju nuk i njihni.Te shikosh sesi kujdeset per nje qen, mace, lepur ose gjarper, do te jete nje element me teper per te kuptuar se cfare tip mashkulli keni ne krah.


Nese mashkulli qe ju dilni ka nje qen , kjo eshte shenje e mire ; sepse tregon qe eshte nje burre besnik dhe i sinqerte.Qeni ka nevoje per shume kujdesje dhe te shikoni ate sesi e lane , e rregullon etj shpjegon se do jete nje baba shume i mire. Vetem se problemi kryesore eshte se disa meshkuj e marrin qenin ne krevatin e tyre , te hane tek pjata e tyre dhe nese ju nuk jeni mesuar te ndani hapesiren tuaj ne krevat me qenin , atehere duhet te keni durim, se do te mesoheni.

Keni gjetur nje mashkull qe ka nje mace? Per kete te jeni te sigurta se behet fjale per nje peson shume te ndjeshem. Megjithate ai nuk eshte vetem i ndjeshem, eshte dhe zemergjere; duke ju derguar dite per dite e-mail ose foto te maces se tij ne pozicione te ndryshme.Nuk dihet perse por meshkujt qe kane mace bejne keto lloj gjerash.

Nese mashkulli qe ju ka bere per vete ka nje akuarium me peshq, duhet te beni kujdes se mund te kemi te bejme me nje person te ftohte dhe jo shume sensibel. Ne pergjithesi kafshet mbahen ne shtepi per tu perkedhelur , jo per ti shikuar. Por nuk i dihet ai mund te jete alergjik nga qimja e kafsheve, si do qe te jet beni kujdes: nje mashkull qe ka nje ose me shume peshq mund te kete nje zemer akulli.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons