Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Nisur nga shenjat zodiakale, cdo person ka një sjellje të vecantë pas seksit e cila përmblidhet në disa fjalë kyçe. Nuk e dimë se sa vlen për secilin prej jush por lexoni shenjën tuaj dhe bëni krahasimin:

Dashi: Ishte bukur! Si thua tja nisim nga e para!
Demi: Kam uri…Kape picën te komodina!
Binjakët: Mos e pe se ku ka përfunduar telekomanda?
Gaforrja: Kur do martohemi?
Luani: Si thua të luajmë ndonjë lojë?
Virgjëresha: Tani duhet të lajë carcafët…
Peshorja: Nuk them,më pelqeu…! Më pëlqeu…!
Akrepi: Kam përshtypjen se tani duhet të zgjidh…!
Shigjetari:Mos më merr në telefon, do të telefonoj unë!
Bricjapi: Ouuu, paske karta krediti?!
Ujori: Tani si thua ta bëjmë lakuriq?!
Peshqit: Si thamë që të quajnë?

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Luani: Si thua të luajmë ndonjë lojë?
ahahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Bricjapi: Ouuu, paske karta krediti?! shkel syrin

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Demi: Kam uri…Kape picën te komodina!

mama mia (kape picen te komedina nuk e kuptoj,hej nuk di shqip me derdha une)

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahahha alem e ka llafin qe ke uri per te ngren


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahah bricjapin e paskemi per interes ahahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
@$EB@$TJ@N shkruajti:ahahah bricjapin e paskemi per interes ahahahha

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahah mir qe nuk e kam Bricjap A********* un ahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
@$EB@$TJ@N shkruajti:ahahah mir qe nuk e kam Bricjap A********* un ahahha
me mire

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
@Ana shkruajti:
@$EB@$TJ@N shkruajti:ahahah mir qe nuk e kam Bricjap A********* un ahahha
me mire
jo per gje po zdo dija nga te coja rrogen pastaj ahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Gaforrja: Kur do martohemi?


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Komandant

avatar
Antare i ri
Antare i ri
Peshorja: Nuk them,më pelqeu…! Më pëlqeu…!

Gentleman

avatar
VIP
VIP
uhu shum hott kjo teme Smile

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
bri cijapi
paske shume karta krediti

Capkene

avatar
Princeshe
Princeshe
Gaforrja: Kur do martohemi?

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Demi. Kam uri.

Im your pappy

avatar
Princeshe
Princeshe
Peshqit: Si thamë që të quajnë?..................... nuk jane te gjithe peshqit njesoj hahahahhahahahah

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
@Im your pappy shkruajti:Peshqit: Si thamë që të quajnë?..................... nuk jane te gjithe peshqit njesoj hahahahhahahahah
ahahah duhet te nderrosh shenjen ti ahahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Bricjapi: Ouuu, paske karta krediti?!

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons