Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Etapa dyditore prej 217.9 kilometra, shumë orë përpjekje e djersë dhe përgatitje e trajnime disamujore janë hedhur në ujë, pasi që atleti japonez, Natsuki Terada, u kthye gabimisht 100 metra para cakut final.
Terada i pafat po vraponte shkëlqyeshëm dhe në fund të maratonës në kolonën prej 4 vrapuesve doli në krye, por… Me siguri e pengoi vetura, e cila po incizonte garën dhe 100 metra para cakut u kthye djathtas. Pas tij shkoi edhe Terada, njoftojnë mediet angleze.
Tre vrapuesit e tjerë vazhduan drejt. Teradën e paralajmëruan më vonë policët dhe organizatori se është kthyer gabimisht.
Por, nuk arriti të përmirësojë gabimin dhe përfundoi vetëm i treti.
Në ultra-maratonën Tokyo-Hakone marrin pjesë dhjetëra ekipe universitare. Kjo është një ngjarje e madhe sportive në Japoni, dhe daton nga viti i largët 1920.

http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons