Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pasi kishte tymosur më shumë se katër orë kanabis , një 21 vjeçare kishte hipur në një shtyllë të tensionit të lartë, duke menduar se ishte urë. Kjo ngjarje e rallë ka ndodhur në qyteti Zin në Republikën Çeke, ku banorët u terrorizuan teksa shikonin vajzën që mbahej nëpër telat e tensionit të lartë dhe mundohej të ngjitej akoma më lart në shtyllë. Forcat e policisë mbërritën menjëherë në vendngjarje dhe bënë të mundur pas dy orësh të bindënin atë dhe ta zbrisnin nga lartësia. Një zëdhënës i policisë u shpreh për mediat se ishte një tmerr për shkak se ajo ishte aq shumë nën efektin e drogës sa nuk kuptonte gjë. Vajza në gjendje halucinante mendonte se po kalonte në anën tjetër të lumit, por fatmirësisht gjatë qëndrimit mbi tela ajo nuk ra në korent./alb-observer.com/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons