Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

42 vjeçarja Lisa Silva u arrestua nga policia pasi udhëtoi nga New Jersey në Florida disa herë me radhë, si pasojë e një lidhje që kishte krijuar me një 16 vjeçar, me të cilin kishte pasur edhe raporte seksuale. Bashkëpunimi mes autoriteteve të Floridas dhe New Jersey bënë të mundur ndalimin e saj, pasi prindërit e adoleshentit zbuluan dhe denoncuan lidhjen mes tyre. Gruaja dhe i mituri ishin njohur në Facebook dy vite më parë dhe nga ai moment ata flisnin me njeri tjetrin, deri sa Silva udhëtoi në Florida, në kërkim të dashurisë së “njomë”,


Ajo e kishte takuar 16 vjeçarin në tre raste të ndryshme, në dy prej të cilave kishin pasur edhe raporte seksuale, pasi ky ishte edhe synimi i udhëtimeve të saj. Gruaja akuzohet për abuzim seksual me të mitur, gjë që u vërtetua si nga udhëtimet e saj të shpeshta, edhe nga dëshmia e djalit. Gruaja në këmbim të lirisë pagoi një garanci monetare në formë gjobe për veprimet e saj.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e tmerrshme eh manjaket seksuale vdesin per kto lloj sjelljesh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons