Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 7 e 10]


1 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 21 Sep 2011, 18:38

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Do te doje te kishe lidhje me antarin siper?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

181 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 28 Sep 2012, 10:29

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
PO


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

182 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 28 Sep 2012, 11:17

LoveR

avatar
VIP
VIP
Po Po

http://ndjenja.tk/

183 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 28 Sep 2012, 11:52

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sigurisht qe po


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

184 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 28 Sep 2012, 15:44

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
po lidhe te foret miqesore

185 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 28 Sep 2012, 15:52

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sigurisht miqsore


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

186 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 03 Oct 2012, 19:59

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
dhe shume te ngrohta

187 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 03 Oct 2012, 23:00

Capkene

avatar
Princeshe
Princeshe
as qe behet fjale ikur i thoja vella

188 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 04 Oct 2012, 06:03

LoveR

avatar
VIP
VIP
Spo diii joooo

http://ndjenja.tk/

189 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 04 Oct 2012, 18:27

Capkene

avatar
Princeshe
Princeshe
jojo

190 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 04 Oct 2012, 20:21

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
po miqesore hahah

191 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 06 Oct 2012, 10:04

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
PO


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

192 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 06 Oct 2012, 12:46

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Po ... kam... e kam te dashur....

193 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 08 Oct 2012, 10:27

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:Po ... kam... e kam te dashur....
Edhe une e kam te dashur


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

194 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 08 Oct 2012, 10:33

LoveR

avatar
VIP
VIP
Po more

http://ndjenja.tk/

195 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 10 Oct 2012, 13:17

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Po do doja


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

196 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 10 Oct 2012, 13:23

LoveR

avatar
VIP
VIP
Poee

http://ndjenja.tk/

197 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 11 Oct 2012, 11:00

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Po dua


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

198 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 11 Oct 2012, 11:04

LoveR

avatar
VIP
VIP
Poe poe

http://ndjenja.tk/

199 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 11 Oct 2012, 19:10

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Po ... kam... e kam te dashur.... [img]
Edhe une e kam te dashur [img]

Kam dhe jam i kenaqur...

200 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 13 Oct 2012, 22:32

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Po ... kam... e kam te dashur.... [img]
Edhe une e kam te dashur [img]

Kam dhe jam i kenaqur...
Edhe une jam e kenaqur me ty


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

201 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 16 Jan 2013, 13:47

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
lidhje si shoqe...jo kshu me e marr per ters


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

202 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 20 Feb 2013, 22:20

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po si shoqe Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

203 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 20 Feb 2013, 23:42

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
miqesore

204 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 21 Feb 2013, 12:04

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jooooooooooooooooo hic as miqsie as dashnieeeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

205 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 21 Feb 2013, 19:24

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
po,dua,por nuk me shkojne per shtati

206 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 22 Feb 2013, 12:28

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
joooooooooooooooooo pse mi ka marr zoti mend muuuuu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

207 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 22 Feb 2013, 17:43

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
jo ,kam thene keshtu,nese mund te mbaj fjalen

208 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 23 Feb 2013, 07:21

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
per 3 arsyeeee 1-osht 10 vjet ma i madh se un
2-mka inattt
3-su besojjj meshkujveeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

209 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 23 Feb 2013, 23:53

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
doja,por kam ardhe ne perfundi se jo

210 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 24 Feb 2013, 10:29

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
joooooooooooooo se do ja nxija jeten tshkretitt ehhehheehehh iiiiiiiiiiii jom tip i keq ndaj nuk shkon cifti i mir i keqqqq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 7 e 10]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons