Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 8 e 10]


1 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 21 Sep 2011, 18:38

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Do te doje te kishe lidhje me antarin siper?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

211 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 25 Feb 2013, 08:14

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
a?

212 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 25 Feb 2013, 19:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahahaaaahahahha po te ishte 3 vite me i vogel po...jaqe jo se esht shum ma i madh se mua


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

213 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 01:45

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
po,ja fali tri vite kesaj

214 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 17:56

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mir do ishte po sosht e mundur dicka e till joooooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

215 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 17:58

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
eh,me provue bre,del ku te del

216 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 18:02

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jo mor jo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

217 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 18:03

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
a?

218 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 18:31

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jo se me mikun sduhet tkesh lidhje mor


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

219 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 18:32

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
po nuk jemi bash miq te ngushte

220 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 18:56

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
joooooooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

221 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Tue 26 Feb 2013, 18:57

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
joooo,pra mbasi ajo nuk don

222 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 27 Feb 2013, 20:42

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
nrm qe sdu se dashuria tsjell vujtje e trishtim e jo gzim jooooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

223 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 02 Mar 2013, 16:06

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ndoshta

224 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 03 Mar 2013, 07:34

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jo si besoj me me asjkkujt ejo me meshkujve


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

225 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 03 Mar 2013, 15:39

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
mundohu

226 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:38

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e kam mik e jo tdashur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

227 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:39

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
pak me e

228 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:39

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jojo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

229 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:41

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
pakez

230 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:41

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ahaahhaahahh ncncnn jo e jo mo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

231 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:42

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special

232 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:57

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jo se skam mosh x te tilla gjera


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

233 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 15 Mar 2013, 11:58

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
po,por po frigohem mos po e grabis

234 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 16 Mar 2013, 04:40

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jo thjesht e respektoj nuk osht se e dashurojjj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

235 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 20 Mar 2013, 12:02

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
doja,por me ndoqi

236 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 22 Mar 2013, 05:20

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jo se mka innat


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

237 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Thu 04 Apr 2013, 07:32

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
po

238 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 06 Apr 2013, 06:35

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

239 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 27 Apr 2013, 06:01

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
nuk funksionoi

240 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 03 May 2013, 15:54

luani

avatar
Administrator
Administrator
jo

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 8 e 10]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons