Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 5 e 10]


1 Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Wed 21 Sep 2011, 18:38

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Do te doje te kishe lidhje me antarin siper?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

121 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 07 Sep 2012, 14:32

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
ALENA shkruajti:PO..Kam Lidhje te kendshme miqsore


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

122 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 07 Sep 2012, 14:36

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Po,me siguri.

123 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 07 Sep 2012, 16:16

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Po dua


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

124 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Fri 07 Sep 2012, 21:43

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Po kam ...e kam te dashur

125 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 08 Sep 2012, 11:33

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
E kam zemrush


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

126 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 08 Sep 2012, 11:36

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
si shoqe po por e kam me shume se shoqe

127 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 08 Sep 2012, 11:48

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Edhe une ty te konsideroj me se shoqe...Sinqerisht


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

128 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 08 Sep 2012, 12:09

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
ALENA shkruajti:Edhe une ty te konsideroj me se shoqe...Sinqerisht

129 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 08 Sep 2012, 12:11

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Une ju dua te dyjave si dashnore...

130 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sat 08 Sep 2012, 12:15

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
il conte shkruajti:Une ju dua te dyjave si dashnore...
po te flas seriozisht me mua nuk ben te me kesh dashnore sepse une i perkas dikujt dhe te lutem edhe ty edhe alenes pak kujdes...

131 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 09 Sep 2012, 11:36

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
il conte shkruajti:Une ju dua te dyjave si dashnore...
po te flas seriozisht me mua nuk ben te me kesh dashnore sepse une i perkas dikujt dhe te lutem edhe ty edhe alenes pak kujdes...
Anea s'po te bene gje,,me duket


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

132 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 09 Sep 2012, 12:28

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Po pse jo?

133 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 09 Sep 2012, 13:39

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
E kam shok...

134 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 09 Sep 2012, 14:28

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kam lidhje me kete


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

135 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Sun 09 Sep 2012, 16:50

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Kam lidhje dhe une me ty.....

136 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 08:46

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Edhe une me ty kam


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

137 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 09:06

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Po maj,qysh jo.

138 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 10:38

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Do doja


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

139 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 11:54

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Edhe une po.

140 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 12:04

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:Edhe une me ty kam

Kam me shume se nje lidhje......

141 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 13:19

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Edhe une me ty kam

Kam me shume se nje lidhje......
E Lum s'i une per Lidhjen tende


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

142 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 19:28

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Po virtuale e reale.

143 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 19:39

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sigurisht qe PO


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

144 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 19:40

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Po me llafe a po me vepra?

145 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 19:41

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Me vepra sigurisht


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

146 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 19:42

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Bal nga dale po behemi...........

147 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 19:58

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Po po behemi


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

148 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 20:02

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Ok po behemi po kush do behet shef?

149 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 20:22

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Shefa jemi vete ne,,s'na duhet askush


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

150 Re: Do te doje te kishe lidhje me antarin siper? prej Mon 10 Sep 2012, 22:00

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:Edhe une me ty kam

Kam me shume se nje lidhje...... [img]
E Lum s'i une per Lidhjen tende [img]

Jemi te lidhur ne te gjitha pozicionet... kush pozicion te pelqen me shume ty?

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 5 e 10]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons