Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një këshilltar financiar në Dresden, Gjermani, ka paguar për të bërë gjoksin e ri të sekretares së tij pasi e ka parë të zhveshur në kopertinën e revistës “Bild” në muajin shkurt.

28-vjeçarja ishte ankuar për përmasat e vogla të gjoksit të saj dhe kështu bosi ka vendosur t’i ofrojë 4.500 euro,duke i mundësuar ndërhyrjen e kirurgjisë plastike.Tashmë 28-vjeçarja,pas tetë javësh në pushime,ka pozuar përsëri për revistën“Bild” me gjoksin e saj të ri.

“Desha t’i plotësoja dëshirën e saj të madhe dhe kështu vendosa të paguaj për gjoksin e saj të ri”, tha 29-vjeçari, Marco Bauschke në të përditshmen më të lexuar në Gjermani, që e hap gjithmonë faqen e parë me një grua nudo. Ashtu siç tregojnë fotot në “Bild”, Claudia ka kaluar nga numri 2 në 4 falë ofertës bujare të shefit të saj.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons