Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Jeta e një iriqi, 36.000 euro! prej Thu 12 Apr 2012, 22:35

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Me shumë fat ka qenë një iriq që po kalonte rrugën brenda një pylli në Gjermani. Ky iriq i doli përpara një biznesmeni që po ngiste një makinë superluksoze, Ferrari Testarossa.

Drejtuesi i Ferrarit e pa iriqin dhe, për të mos e vrarë, ndryshoi drejtim e timonit. Si rezultat, makina rrëshqiti mbi gjethet e lagura dhe u përplas me hekurat mbrojtëse të rrugës. Dëmi që pësoi Ferrari Testarossa është mbi 36.000 euro.

Biznesmeni 53-vjeçar Joerg Daecher u kthye në shtëpi pas “takimit” me iriqin, shëndosh e mirë. Përkundrazi makina e tij (vlera e të cilës shkon mbi 100.000 euro), pësoi dëm shumë serioz.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons