Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 E zmadhoi apo jo gjoksin Rezarta? prej Fri 16 Mar 2012, 11:25

Vizitor

avatar
Vizitor
Vajza e këngës sapo e ka sjellë klipin e saj më të ri dhe të shumëpritur “Droga jem”, por siç duket pamja e saj, sidomos gjoksi i saj duket sikur është pak më i madh se zakonisht. Jemi duke folur për bukuroshen Rezarta Shkurta, e cila menjëherë ka reaguar duke thënë se nuk e ka zmadhuar gjoksin dhe është i saji origjinal.Nuk kam asgje kunder operacioneve plastike por per fat te mire natyra me ka falur nje kraharor te bollshem ku une nuk e kam te nevojshme nderhyrje”, ka thene Rrezarta.
Megjithëse ne vazhdojmë të jemi në dyshime, ose duhet pyetur realizatorët e videos, ose stilisten e saj, nëse edhe ata kanë bërë ndonjë intervenim që këngëtarja të duket me një gjoks të madh, siç e shihni edhe në foto./Maksim GJokaj/Kosova Sot/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons