Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Më 20 korrik 1969, e gjithë bota ndodhej para televizorëve për të parë uljen e parë të njeriut në Hënë.

Edhe pse gjithçka ishte gënjeshtër!
Ishte vërtet një gënjeshtër?

Pas shumë dekadash nga ngjarja e madhe e uljes së njeriut në Hënë, kanë dalë në dritë fakte tronditëse rreth operacionit gjigandë të mashtrimit të kësaj ulje historike!

Madje, njerëzit të cilët besojnë se ishte një konspiracion, një sajesë e shkëlqyer e ideuar dhe realizuar me profesionalizëm shumë të madh nga amerikanët dhe NASA, për ti treguar ish Bashkimit Sovjetik se SHBA-të ishin “Babai” i botës, shtohen po ashtu si dhe faktet.

Madje, sipas një galopi të zhvilluar kohët e fundit në Amerikë, më shumë se 20% e qytetarëve amerikanë besojnë se astronautët amerikanë nuk u ulën kurrë në Hënë.

Ndërkohë, fotografitë në vijim vijnë nga dosjet sekrete të Shërbimit Informativ Ushtarak, ku fenomeni “Ulja në Hënë” ishte vendosur në luspën e këtij shërbimi.

https://www.google.com/maps/preview#!q=Flagstaff%2C+AZ%2C+USA&data=!1m4!1m3!1d117125!2d-111.607959!3d35.1812076!4m15!2m14!1m13!1s0x872d8ef7da2e2631%3A0x8e1f3ca1cedbb300!3m8!1m3!1d3255!2d-111.518054!3d35.321813!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!4m2!3d35.2013516!4d-111.639249________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons