Forumi Kuq E Zi
Shpikjet me absurde ne histori Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Shpikjet me absurde ne histori Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Shpikjet me absurde ne histori Empty Shpikjet me absurde ne histori prej Tue 28 May 2013, 20:16

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Te gjithe jemi ndodhur ne situata ku kemi menduar se behet fjale per ide gjeniale dhe me vone, pasi jemi menduar me gjate i kemi pare teresisht si ide te kota. Ka dhe njerez qe nuk heqin dore nga absurditeti i ideve te veta dhe krijojne gjera totalisht te padobishme. Ne kete fotogaleri kemi mbledhur me te miren e shpikjeve te padobishme te historise se njerezimit. Si mund te mos e vleresojme idene e shpikesit te letres higjenike portative, idene e mbajteses per te fjetur ne metro apo te mini-golfit qe luhet qetesisht kur jeni ulur ne tualet? Megjithese lista eshte shume e gjate, ne kemi bere nje perzgjedhje qe shpresojme te ju pelqeje! Kjo dhe te tjera ju presin ne kete fotogaleri kaq interesante!

Shpikjet me absurde ne histori T-shir10


Shpikjet me absurde ne histori Shpikje_copy
Uji Dietik


Shpikjet me absurde ne histori Shpikj11
Shkopi qe shtyp njekohesisht control-alt-canc


Shpikjet me absurde ne histori Shpikj12
Gjalpi i cuditshem


Shpikjet me absurde ne histori Shpikj13
Qirinj me aroma te cuditshmeShpikjet me absurde ne histori Shpikje6
Kapele me floke falsShpikjet me absurde ne histori Shpikje7
Shapka pastrueseShpikjet me absurde ne histori Shpikje8
Divani me tunel per macetShpikjet me absurde ne histori Shpikje9
Mini golf per tualet


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Shpikjet me absurde ne histori Empty Re: Shpikjet me absurde ne histori prej Wed 29 May 2013, 08:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Uji Dietik
kjo duhet te jet per ato qe jan tfiksuara mbas trupit


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Shpikjet me absurde ne histori Empty Re: Shpikjet me absurde ne histori prej Wed 29 May 2013, 15:50

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Per mendimin tim budallalliku me i madh esht ""Shkopi qe shtyp njekohesisht control-alt-canc"" kujt dreqin do ti hyj ne pun ai ahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons