Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

David Whipple ruajti një hamburger të blerë nga një fast food shumë të njohur amerikanë për më shumë se 14 vjet!
David kishte harruar hamburgerin që e kishte blerë në vitin 1999 në xhepin e palltos sëbashku me ambalazhin dhe faturën e blerjes. Dy vjet më pas e zbuloi rastësisht, por pasi pa që nuk kishte pësuar asgjë vendosi ta rivendos në vend për të bërë një eksperiment…
Siç dhe deklaroi David, fillimisht e bleu për ta lënë qëllimisht në xhep, pasi donte të tregonte se si shndërrohej ushqimi pas një muaji. Por, e harroj në xhepin e palltos dhe e pa pas dy vjetësh. Ku dhe vendosi ta lërë në të njëjtin vend dhe ta hap pas 14 vjetësh!
Absurditeti, edhe pse kanë kaluar plotë 14 vjet hamburgeri vazhdon të…!!!

Mësojeni misterin e këtij hamburgeri në videon në vijim:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
me prit x 14 vjet nona kisha shku e isha punsu vet me ba hamburger


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons