Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Në YouTube është lëshuar një pamje e mahnitshme që tregon se si shoferi u hodh nga kamioni derisa ai doli nga rruga dhe ra në humnerë.

Shoferi me kamionin e tij u tërhoq nga kamion tjetër i ngarkuar të cilin e tërhiqte gjatë një rruge të mbuluar me dëborë në Leirosenu të Norvegjisë.

Kamioni i mallrave ishte shumë shumë buzë të rrugës me këtë rast rrëshqiti dhe ra poshtë shkëmbit duke tërhequr edhe kamion që e kishte të lidhur përpara.

Për fat të mirë, shoferi me kohë arriti të kërcej nga kamioni i tij. Duke vepruar kështu ai ka pësuar fraktura të ndryshme, por ai është i gjallë dhe po kurohet mes sukses në spital.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
kesaj i thon kush e ka diten e gjate e ka.

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
jetgjati nuk behet jetshkurter


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:jetgjati nuk behet jetshkurter
he sa me korigjon..mungesa e gjuhes

Kristi


Antar Special
Antar Special
mos ki merak ina se ke than si duhet

Vizitor

avatar
Vizitor
@Kristi shkruajti:mos ki merak ina se ke than si duhet
shkel syrin

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons