Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Duket e pabesueshme por është mëse e vërtet!
Një grua nga Pensilvania e SHBA-ve, e cila ishte zhdukur në vitin 2002 konsiderohej e vdekur, pas 3 vjet kërkimesh. Por, për habi u gjet e gjallë pas 11 vjetësh në një pyll në Florida ku jetonte si egërsirë sëbashku me të pastrehë të tjerë!
Fjala për Brenda Heist, një grua 54-vjeç, e cila ishte shpallur dhe zyrtarisht e vdekur nga sherifi i shtetit.
Edhe pse kërkimet për gjetjen e saj zgjatën plotë 3 vjet, rezultatet ishin të pafrytshme!
Kështu, bashkëshorti i saj, pas marrjes së ok-it të vdekjes së saj, me gjyq fitoi një shumë të madhe parash si shpërblim.
Madje e kishte prezantuar si hidhërim dhe ishte shumë i pakënaqur nga autoritete policore të cilat nuk kishin mundur të gjenin asnjë shenjë dhe gjurmë të bashkëshortes së tij.
Ndërkohë Brenda Hest u gjend në një gjendje shumë të rëndë, pasi jetonte në një pyll brenda në një çadër, ku shumë herë preferonte pyllin e hapur!
Zbulimi i saj u bë falë punës këmbëngulëse të familjarëve të cilët ishin të sigurt se ajo jetonte dhe për këtë kishin marrë për hetime gjithëpërfshirëse detektivin John Scofild.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mir qe paska shpetu e kur bon mrekullina zoti benn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons