Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Luftetari kunder jashtetokesoreve prej Fri 12 Apr 2013, 19:05

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Luftetari kunder jashtetokesoreve

Phil Schneider është shumë i njohur në disa qarqe si njeriu që vrau dy qenie jashttoksore.

Historia e tij është kontestuar shumë, por kjo është një nga tregimet më dramatike dhe hutues per kontaktet e njeriut me te huaj që eshte përfshire jo vetem me kontakt, por ka luftuar në mes tij dhe ekstra- terrestrials,por qe nuk është verifikuar.

Phil Schneider deklaroi se ka qenë një inxhinier strukture i punesuar ne nje degë te qeverisë dedikuar nderveprimit në mes njerëzve dhe ekstra-terrestrials.

Duke qenë dëshmitar për bëmat e pabesueshme te inxhinierisë strukturore, ai pretendon se ka qene dëshmitar në një konflikt midis dy te huajve grays dhe forcave nëntokësore në një vend sekret në bazën e forcave ajrore Dulce.

Sipas Schneider,ky konflikt rezultoi me vdekjen e 66 njerëzve dhe të dy jashtetoksorve.. Shnajder thotë se ai ka humbur dy gishta dhe plagët e marra jane të konsiderueshme nga konflikti.

Ne nivelin 3 te verifikimit të sigurisë, ai dhe dy të mbijetuarit e tjerë të konfliktit u betuan se do mbajne te fshehte kete ngjarje deri ne vdekje.

Ai pretendon se bazat nëntokësore te strehimit te një teknologji tjetër të huaj,nuk janë masive. Por mungesa e provave ka sjellë përpara hetimeve shumë skepticizem per të dy rastet,ate te Schneiderit dhe konceptin e zhvillimit të laboratoreve të huaj si një e tërë.

Megjithatë, edhe pse kjo nuk është dëshmi,ka rrethana të çuditshme të vdekjes së Z. Schneider. Fakte mbi detajet e vdekjes se Scheiderit janë të vështira për tu verifikuar, por eshte zbuluar se ai u gjend me një çorape gome përreth qafës së tij tri herë.

Për një kohë të gjatë ky ishte një burim i diskutueshme,por disa here është ndryshuar shkaku zyrtar i vdekjes se SchneiderIT ku ne nje deklarate thuhet se eshtre"goditur."

Por që nga ajo kohe është ndryshuar për vetëvrasje. Të tjerë sugjerojnë se Shnajderi u vra. Përveç kësaj, dhoma e tij u rrënuan dhe disa sende te provave qe ai kishte përdorur në leksion për të mbështetur pretendimet e tij u rrembyen nga ''njerz te panjohur''

Por historia e Shnajderit është një nga më të pabesueshme qe eshte treguar ndonjëherë. Shtrirja e madhe e projekteve per të cilat ai flet janë përtej asaj që veprojne jashtë Zonës 51 apo diçka të ngjashme me ato.

Vizioni ne tregimet e Schneiderit eshte me teper se sa duket por qe mbahen sekret edhe deri ne vdekje per ti mbuluar.

Ai sugjeron se ka një botë krejt të re nën këtë që ndërtohet ne siperfaqe dhe çdo ditë ai ju kushtua studimit të këtyre-terrestrials shtesë dheqe ka nxjerre ne pah konflikte të vazhdueshme midis tyre dhe njerëzve qe punojne ne ato ambjente nentoksore.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons