Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pulëbardha kundër trenit prej Sat 09 Jun 2012, 21:15

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një pulëbardhë në Skoci përfundoi në faqet e para të gazetave në vend, për kurajon e saj të jashtëzakonshme në ndërtimin e folesë së saj.

Shpendi, në fakt, ka gjetur si shtëpi vendin më të pabesueshëm dhe një prej më të rrezikshmëve në botë… shinat e trenit.

E pikasur nga një fotograf amator, pulëbardha qëndronte e pashqetësuar në folenë e saj, edhe në momentin kur treni i kalonte vetëm disa centimetra ngjitur.

Pikërisht, kjo indiferencë e saj ndaj tronditjes, zhurmës dhe vetë rrezikut që paraqet një tren që kalon aq pranë, ishte edhe më befasuese se sa vetë ndërtimi i folesë në atë vend të pabesueshëm.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Pulëbardha kundër trenit prej Sat 09 Feb 2013, 10:13

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
eh pulbardha shkret ska cme bo ndaj detyrohet te gjej nje streh me jetu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons