Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Siç u bë e njohur pak orë më parë, aviacioni luftarak i Izraelit, rrëzoi një objekt të paidentifikuar fluturimi, pa pilot.
Lajmi u njoftua pasditen e sotme nga agjencia Reuters.
Sipas Reuters, që i referohet informacioni të marrë nga zëdhënësi i ushtrisë izraelite, objekti i paidentifikuar i fluturimit pa pilot, hyri pasditen e të shtunës në hapësirën ajrore të izraelit, në jug të vendit.
Pasi ky objekt, hyri në hapësirën ajkëtore izraelite, menjëherë patrulla e avionëve luftarak e sulmuan atë duke e rrëzuar!
Në këto momente, bënë të ditur Reuters, forcat ushtarake izraelite po kërkojnë për pjesët e shkatërruara të objektit të rrëzuar.
Ende nuk është bërë e ditur se prej nga ku ky objekt fluturimi i paidentifikuar, pa pilot hyri dhe shkeli hapësirën ajrore të Izraelit!/alb-observer/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons